Datacentrum Praha je špičkovou hostingovou službou

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.12.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Málokterá společnost dokáže zajistit pro své vlastní servery tak komfortní a zabezpečené pracoviště jako specializované datové centrum. Zajistit naprostou spolehlivost energetických zdrojů, to znamená zdvojit UPS baterie či zdvojit generátory. Vyplatí se to jednotlivým firmám? Samozřejmě, že ne. To je doménou velkých datových center. Datacentrum Praha společnosti VS Hosting splňuje všechny nároky, kterou jsou na taková pracoviště kladeny. Jeho energetická infrastruktura je zálohovaná nejen zdvojenými baterie, generátory, ale i zdvojenou trafostanicí.

Datové centrum pojme až 8 000 serverů

Datacentrum Praha společnosti VS Hosting patří mezi nejlepší datová pracoviště ve střední Evropě. Poskytuje veškeré sofistikované služby malým i nadnárodním firmám, tedy managed servery, cloud servery, dedikované servery či server hosting. Bylo vybudováno na ploše 1 500 metrů čtverečných a splňuje technologický standard TIER IV. Datové centrum pojme až 8 000 serverů, pro jejich umístění má více než 200 racků. Firma si do centra může přivézt i vlastní servery, které budou obsluhovat její technici, k dispozici je automat na běžný spojovací materiál a uzamykatelné racky. Ale proč to dělat tak komplikovaně? Lepší je hosting.

Hostingové služby využívají internetové portály či i-gaming projekty

Datacentrum Praha se specializuje na hostingové služby. Například managed severy jsou určeny pro webové portály či e-shopy. Výhodou je perfektní servis 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Speciální software zajišťuje automatické sledování stovky parametrů, které mohou signalizovat nežádoucí změny v systému. Administrátoři pak okamžitě reagují na chyby a v průměru závady odstraní do půl hodiny. Na provozu internetové platformy se to vůbec nepozná. Datové centrum nijak neomezuje datové přenosy do celého světa, globální připojení má přes TIER 1 operátory.   

 

Témata: datové centrum, datové centrum Praha, datacentrum, datacentrum Praha | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300