Jak fungují různé typy podlahového vytápění

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 23.9.2013 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Jestliže hledáte komfortní moderní topení, který zároveň poskytne nízké ceny za topení a postará se o příjemné klima uvnitř bytu nebo domu, měli byste zkusit podlahové topení. Jedná se o aktuálně populární způsob vytápění, která se velice často instaluje v novostavbách a najdete ji stále více i v rekonstruovaných domech nebo bytech. U podlahového topení se rozlišují v podstatě dvě hlavní možnosti. Jednak je to podlahové vytápění teplou vodou a pak elektrické podlahové vytápění. Obě možnosti mají prakticky stejné funkce a jediný zásadní rozdíl tak zůstává u instalace a pokládky, poněvadž elektrické podlahové topení se pokládá mnohem snáze.

Elektrické podlahové topení se dá koupit ve třech provedeních, které znamenají vlastně tři typy topných těles. Jedná se o topné kabely, topné rohože a topné folie. Způsoby využití jsou takřka shodné, ačkoli kabely jsou využitelné také venku nebo k zateplení schodů, libovolného venkovního vedení, tím, že se omotá atd. Více informací o přednostech, použití a pokládkách jednotlivých typů elektrických podlahových topení se můžete dozvědět na stránkách věnovaných výhradně podlahovému topení s elektrickými topnými tělesy.

Elektrické podlahové topení může být využito buď jako hlavní zdroj vytápění domu nebo bytu, ale také jako sekundární vytápění. Z toho také vyplývá instalace a regulace podlahového topení. Samozřejmostí by měla být také dokonalá izolace topení, aby nedocházelo k tepelným ztrátám pod podlahou. Zkombinovat by se správně mělo také topení s podlahovými krytinami. Podrobnější a rozsáhlejší informace nabízejí stránky podlahovetopenielektricke.cz.

Témata: topné folie, elektrické podlahové topení, izolace topení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz