Změny teploty v bytě: pokojové termostaty

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 30.9.2013 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - S žádným systémem vytápění se bez nějakého principu termoregulace neobejdete. Je nezbytná, abyste si doma nepřipadali jako ve výhni nebo aby vám naopak nebylo chladno. Moderní domácnosti jsou již naprosto běžně vybaveny termostaty. Těmito přístroji se dají řídit nejrůznější typy topení, od elektrických, přes plynové až po elektrické krby.

Jak se ale liší jednotlivé typy termostatů a který vlastně koupit? Odpovědět obecně nelze. Termostaty vždycky se totiž termostaty kupují podle toho, jaký typ topení nebo topného systému má regulovat. Pořídit se dají například pokojové termostaty, prostorové termostaty, programovatelné termostaty, mechanické nebo digitální termostaty. Liší se ovšem také bezdrátové termostaty a termostaty propojené dráty.

Některé domácnosti do takové míry napojené na spotřebiče, že jsou kompletně vybaveny centrálním bezdrátovým systémem, který dovoluje ovládat některé elektronické prvky domácnosti z jednoho místa a současně s použitím dálkového ovládání – žaluzie nebo rolety, garážová vrata, topení, alarm nebo elektronické bezpečnostní prvky, osvětlení a další součásti.

Různé jsou také termostaty pro podlahové topení a to podle toho, jestli je podlahové topení hlavním systémem vytápění, nebo pouze doplňuje jiné topení pro větší tepelný komfort. Podle toho se pak odlišuje, jestli je hlavní teplota podlahy nebo teplota vzduchu a na základě toho se topení spíná. Další podrobnosti o termostatech a nastavování teploty, stejně jako o centrálním regulačním systému se můžete dočíst na webu termostatyregulace.cz, které se soustřeďují právě na tuto problematiku.

Témata: termostaty, termostaty pro podlahové topení, programovatelné termostaty | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz