Jak na víření prachu v bytě

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 30.9.2013 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Prach nechceme mít doma nejspíš nikdo. Jeho projevem bývají nezřídka dýchací potíže. Vadí nám taky na nábytku, kde způsobuje, že i jinak uklizený pokoj vypadá jaksi špinavě. Nezbavíte se ho přitom, pouze skutečně pravidelným uklízením. V rámci uklízení je nutné vzít do ruky také vysavače.

Důkladně vyluxujete pouze s kvalitním vysavačem.

Kvalitní vysavač je takový, v kterém jsou kvalitní prachové filtry do vysavačů a jsou natolik utěsněné, že vzduch s prachem musí projít přes filtr, kde se zachytí a nemá žádné netěsnosti, kudy by se mohl protlačit.

Samotné sáčky do vysavačů mají mít funkci částečných filtrů. V některých vysavačích jsou dokonce pouze jediným filtračním zařízením. To jsou pak vysavače, které jsou jinak dokonale utěsněny, že další filtry nepotřebují. Proto ale na kvalitě sáčků také dost záleží. Ačkoli jsou neustále často používané papírové sáčky do vysavačů, především pro jejich nízkou pořizovací cenu, nezajišťují takou filtraci vzduchu. Navíc jim nezřídka hrozí riziko protržení. Jejich konkurencí jsou pak syntetické a látkové sáčky do vysavačů. Pro každý vysavač se pořizují konkrétní typy sáčků do vysavačů. Sáčky mají vždy svá číselná označení. Každý vysavač má také číselný seznam sáčků, které jsou k němu vhodným doplňkem.

Jestli vás blíže zajímá kvalita provedení sáčků do vysavačů a chcete například vědět, jestli je k vysávání výhodnější sáčkový vysavač, nebo je výhodnější pořídit bezsáčkový vysavač, můžete si načíst stránky filtrysackydovysavace.cz, které se problematikou sáčků a filtrů podrobněji zabývají.

Témata: filtry do vysavačů, sáčky do vysavačů | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz