Moderní elektrické topení

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 30.9.2013 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) -Topení elektřinou je některými považováno za zbytečně nákladné, nebo se to tedy předpokládá. Přitom se ovšem dnes elektrické topení nabízí jako nenákladné alternativy topení, jež spočívají v propracovaném systému a principu vytápění. Navíc na některých lokalitách je elektrická energie jediným možným řešením topení. Využívat se dají kupříkladu v takových místech, kde není plynová přípojka.

Mezi moderní řešení vytápění mohou patřit také některé elektrické přímotopy. Nemusíte si představit klasické elektrické přímotopné konvektory, ačkoli ty nacházejí své uplatnění stále třeba na chatách.

Nás ovšem budou zajímat sálavé infrapanely, které nabízejí výrazně jiný princip vytápění. Navíc jsou nabízeny ve velmi atraktivních moderních designech. Kdo by namísto mohutného topení nechtěl nerad k topení používal pouze tenké sklo nebo stylovou mramorovou desku. Samozřejmě mohou topné panely mít podobu jen jednoduchého bílého plechu. Přesto je ale stále užší, než u standardních teplovodních topení.

Sálavé panely vyhřívají primárně objekty a lidi než vzduch, jako je nábytek nebo lidé. Teplo působí přímo na vás, díky čemuž je vám příjemněji, i když je vzduch chladnější a není potřeba vytápění na tak vysokou teplotu. Navíc se díky tomu nemusejí řešit další nevýhody, jako třeba zarosená okna. Vzduch je ohříván pouze sekundárně od zahřátých objektů. Pokud by vás sálavé panely zaujaly a měli byste zájem o více informací o nich a také o dalších případných provedeních přímotopů, můžete si více přečíst na stránkách elektrickeprimotopy.eu.

Témata: elektrické přímotopné konvektory, elektrické topení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz