Jak vyzrát na povinné ručení

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 13.11.2013 | Auto-moto, logistika

Uničov (Pressweb) - Zdá se vám, že platíte zbytečně vysoké částky za pojištění vozidla? Možná máte pravdu. Pojišťovny se totiž musejí trochu snažit, aby v konkurenci uhnali více zákazníků. Pokud tedy nejste s výší a podmínkami svého povinného ručení spokojeni, poohlédněte se klidně jinde.

Jak ale poznat tu správnou nabídku?

Zákonné pojištění vozidla neboli povinné ručení je možné získat od řady pojišťoven, přičemž každá má lehce odlišnou nabídku. Velice snadno se tyto nabídky dají komplexně porovnat s online utilitami pro výpočet povinného ručení, které jsou schopny pro konkrétní příklad spočítat výši povinného ručení. Jak se to dělá? Do kalkulačky zadáte své údaje, údaje o autě, tedy objem motoru, rok uvedení do provozu a několik dalších informací. Výsledky se vám přehledně zobrazí a můžete začít porovnávat. Nutno poznamenat, že tyto kalkulačky jsou schopny zohlednit také vaše stávající bonusy, které mohou velmi výrazně ovlivnit výši pojistného. Bonusy si totiž při přechodu k jiné pojišťovně můžete převést.

Pozor na dárky a bonusy

Každá pojišťovna se snaží nabízet svým potenciálním klientům zajímavé dárky a nadstandardní služby k povinnému ručení. Je to způsob, jak se odlišit. Proto také sledujte, co můžete u té které pojišťovny získat navíc. Mohou to být asistenční služby zdarma, náhradní vozidlo, pojištění čelního skla nebo třeba pojištění škod způsobených střetem se zvěří. Tady už si pak můžete vybírat takovou nabídku, která je pro vás nejvíce atraktivní.

Přechod k jiné pojišťovně

Vyberete-li si konkrétní nabídku, která vám zajistí nižší cenu pojistného a slíbí vám také atraktivní a pro vás důležité bonusy, můžete se směle pustit do rušení stávajícího povinného ručení. Máte-li pojistné zaplaceno na rok dopředu, nepřijdete o něj, pojišťovna vám ho vyplatí nazpět.

Témata: pojištění, povinné ručení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz