Levné nářadí

Zadavatel: Zdeněk Šmitke | 20.12.2013 | Obchod, e-commerce

Jeseník (Pressweb) - Každý řemeslník nebo i domácí kutil ocení kvalitní a přitom levé nářadí. Ať již používáme nářadí po celý den nebo jen občas zvažujeme jaké nářadí koupit a kde. Těch kdo nabízejí nářadí je opradu veliká spousta a tak je velmi důležité správně se rozhodnout. Podle jakých kritérií budeme vybírat? Přičemž se nyní zaměříme na domácí a hobby použití. 

Jedním z důležitých kritérií pro kutily a domácí použití bude poměr ceny a kvality. Protože doma nářadí nepoužíváme profesionálně, ale spíše z času na čas není nutné mít Top produkt, který bychom ani nevyužili. Spíše nás zajímá co za danou cenu výrobek obsahuje a také jaké jsou garance záruční a pozáruční opravy. Vždyť nač by nám bylo nářadí, které by nešlo opravit a to zvláště po záruční době.

Mezi nákupem na netu a v kamenné prodejně je určitý rozdíl, ale obecně se dá řici, že na e-shopu budou ceny o něco nižší. Nutno je však přičís cenu poštovného a také o něco složitější reklamace pokud by s výrobkem byly problémy.

Jednou z možností je e-shop www.levne-naradi.cz. Zde najdete přehledné členění veškerého sortimentu. Můžeme jej rozdělit do tří hlavních kategorií.

  • Elektické nářadí  - příkladem z této kategorie může být příklepová vrtačka . Mezi její přednosti patří samo utahovací hlava, kovová převodová skříň, tři roky záruky a rukojeť soft grip.   
  • Ruční nářadí - z této kategorie je možné vyzvednout například sady klíču ať již těch plochých, račnových, nastavitelných, momentových imbusových, trubkových, očkových nebo posuvných. 
  • Doplňky a příslušenství v této kategorii budou asi převládat brusné a řezné kotouče pilové kotouče a vrtáky včetně sad. 
Témata: nářadí | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zdeněk Šmitke
Vaškova 989/7
790 01 Jeseník
Česká republika
zsmitke@gmail.com