Interiérové dveře

Zadavatel: Zdeněk Šmitke | 20.12.2013 | Reality, bydlení

Jeseník (Pressweb) - Interiérové dveře a jejich výběr rozhodně nelze podcenit. Tato součást interiéru musí splňovat jak funkční, tak i estetické hledisko. Jak vybírat při tak široké nabídce? Máme pro vás několik tipů.

Co vše může v sobě ukrývat pojem funkční hledisko, si stručně popíšeme jako první.

Interiérové dveře používáme opravdu hodně, ať jde o domácí použití nebo to komerční, například v kancelářích. Právě při intenzivním používání se kvalita povrchu projeví, jak silná nebo slabá stránka dveří.  Pokud si vyberete interiérové dveře Da Vinci s CPL povrchem rozhodně můžete jen získat. CPL povrch, nebo-li kontinuálně lisovaný laminát, je vysoce odolný materiál proti poškrábání. A tuto kvalitu dokládá i mimořádná záruka, která dosahuje deseti let.  Dalším prvkem, který bezesporu oceníte, je oblost hran. Všechny čtyři hrany dveří jsou zaoblené, což přináší větší bezpečnost při používání, a také lépe odolává nečistotám a usnadňuje čištění dveří.  Mezi funkční hledisko můžeme také řadit možnost  rychlé a elegantní náhrady stávajících zárubní, těmi obložkovými.   

Je pro vás důležitý pěkný interiér ve kterém bydlíte? Berte to jen jako řečnickou otázku.

Zmiňované interiérové dveře splňují ty nejnáročnější kritéria právě na estetický dojem a zároveň jsou cenově velmi přijatelné. Široká škála modelů je zárukou, že si vybere opravdu každý. Mezi modely najdete jednak plné dveře, a to buď v klasické podobě nebo plné dveře s rámečkem, které zaujmou svou prostorovou dimenzí. Navíc, kromě plných dveří, je i možnost dveří částečně nebo úplně prosklených.  Pokud jde o barevné spektrum jednotlivých dveřních modelů, i zde je z čeho vybírat. Pokud kupujete dveře Da Vinci, nezapomeňte také na obložky , které významně vylepší hledisko tohoto vybavení interiéru. A k estetickému požitku ze samotných dveří pochopitelně také přispívá i výše zmiňované hledisko oblých hran.

Máte-li rádi on-line katalogy, ve kterých si můžete listovat podobně jako v těch papírových tak zde ho máte také.  

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon slide_3.jpg50.12 KB
Témata: interiérové dveře | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zdeněk Šmitke
Vaškova 989/7
790 01 Jeseník
Česká republika
zsmitke@gmail.com