Kamenictví Pražský kámen

Zadavatel: Zdeněk Šmitke | 20.12.2013 | Průmysl, energetika

Jeseník (Pressweb) - Kamenictví Pražský kámen je firma s více jak 20-tiletou tradicí. Tradice pak vede k určitému závazku v ní pokračovat. Jaké služby a materiály můžete získat? Stručné představení firmy vám může v tomto pomoci. 

Rozdělit firemní aktivity můžeme například na kamenické služby a produkty z kamene. V těchto základních kategoriích se pak najdeme vše co budeme potřebovat v oblasti zpracování kamene. V tomto článku pochopitelně neobsáhneme celou škálu služeb a materiálů nabízených danou firmou. 

Mezi kamenické služby bezesporu patří renovace kamene, odborné posudky a konzultace v tomto oboru a to jak on-line tak i osobní. O dalších službách se dozvíte přímo na stránkách Pražského kamene. 

Pokud se zaměříme na produkty z kamene pak zde najdeme kamenné obklady, kuchyňské pracovní desky, kamenné parapety a zídky, kamenné schody a schodiště a nechybí zde ani kamenná dlažba a další žádané produkty z kamene, které pro jejich množství nelze jmenovat jednotlivě. A navíc můžeme vybírat i speciální kamenné produkty. 

Co se skrývá pod kategorií speciální kamenné výrobky? Za zmínku určitě stojí kamenné umyvadla a mramorové a žulové vany. Tím však nabídka speciálních materiálu nekončí. Velmi exkluzivním materiálem pak jsou polodrahokamy a o stupínek výše pak i světelné polodrahokamy.
Tyto exkluzivní materiály jsou připraveny pro každého, kdo vyžaduje luxusní prvky ve svém domově či na jiných místech.     

Profesionální přístup a kvalita jak samotných služeb a materiálů je zárukou, že budete spokojeni. Další podrobnosti na www.prazskykamen.cz , a to včetně referencí a poptávkového formuláře.   

 

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon mramor.jpg2.4 KB
Témata: kamenictví | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zdeněk Šmitke
Vaškova 989/7
790 01 Jeseník
Česká republika
zsmitke@gmail.com