Kuchyně na míru

Zadavatel: Zdeněk Šmitke | 20.12.2013 | Reality, bydlení

Jeseník (Pressweb) -Současné trendy v oblasti bydlení jsou jasné: vybavit obytný prostor funkčním nábytkem, který by měl zároveň vysokou estetickou hodnotu. Jde vlastně jen o to, aby se nám příjemně a hezky bydlelo.

Dnes se zaměříme na vybavení kuchyně. Firma H&Ds Morava má v tomto oboru velmi dobré reference. Její působnost zahrnuje rozsáhlou oblast. Kuchyně Ostrava, Havířov, Orlová, Frýdek-Místek, Český Těšín, Karviná, Brno včetně jejich okolí, jsou některé kuchyně od této firmy. Jejich cílem je splnit zákazníkovi v rámci možností každé přání. V nabídce mimo jiné najdete kuchyně na míru a sektorové kuchyně. Každá z nich má svá specifika.

  • Kuchyně na míru - využijí maximálně individuální dimenze kuchyně, a důsledně řešení prostory vaší kuchyně. Zároveň umožňuje zapracovat všechny Vaše nápady a vychytávky.
  • Sektorové kuchyně - tyto kuchyně v sobě zahrnují zajímavou cenu s vysokým podílem funkčnosti kuchyně. Jsou vhodné pro méně náročné zákazníky, ale rozhodně zde není snížená kvalita materiálu nebo provedení.

Rozsah činnosti firmy je opravdu  široký. Od luxusních kuchyní na míru až po levnější kuchyně pro standardní použití. Na webových stránkách firmy můžete zhlédnout fotogalerii. A to jak  realizovaných zakázek kuchyní na míru, tak i galerii sektorových kuchyní, ze kterých si můžete vybírat.  Neopomnělo se zde ani na důležité doplňky a přídavné skříňky. Díky základnímu složení sektorové kuchyně a skříňkám navíc složíte sestavu, která vám bude plně vyhovovat. Oproti kuchyním přímo na míru můžete ušetřit své finanční prostředky.

Volba je tedy jen na Vás, kterou cestou se vydáte. A H&Ds Morava půjde směrem, který udáte vy.

Kromě realizace kuchyní také kvalitně zrenovují i koupelny. A pokud je před Vámi celková rekonstrukce bytu, tak jste zde rovněž na správném místě.

Firma H&Ds Morava dokáže skutečně vykouzlit příjemné bydlení pro všechny typy zákazníků.

Témata: kuchyně, kuchyně Ostrava | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zdeněk Šmitke
Vaškova 989/7
790 01 Jeseník
Česká republika
zsmitke@gmail.com