Speciály 2014: Česku předčasné volby ani domácí filmový trhák nehrozí

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 20.12.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 20. 12. 2013: Právě vznikající vláda prožije v rámci možností dvanáct klidných měsíců. Pavel Vrba ochutná během svého prvního roku za kormidlem reprezentace alespoň jednu porážku a česká měna možná bude oslabovat, ale za hranici 30 korun to nejspíš nebude. Alespoň tak vidí rok 2014 bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří pro Česko vypsali Speciály 2014 – mix sázek, kde se tipér může pokusit uhodnout, co se v příštím roce odehraje.

„Sázky na události následujícího roku jsou v zahraničí poměrně populární, takže jsme se letos přidali a zkusili jsme vybrat po jedné z každého oboru, které by sázkaře mohly zajímat,“ vysvětluje Milan Klemš, marketingový manažer Unibetu. „Na výsledek je sice potřeba počkat třeba i celý rok, na druhou stranu, příležitosti, které jsme vypsali, jsou závislé na hromadě faktorů, ve kterých naši bookmakeři nejsou možná úplně stoprocentně zběhlí, takže příležitost trefit vysoký kurz tu určitě je,“ dodává.

Jedno je jisté: Pavlu Vrbovi se nepodaří, aby národní fotbalový tým neprohrál ani jeden zápas – sázka na takovou možnost by vynesla výhru v kurzu 25,0.

Nedá se ani čekat, že čeští filmaři stvoří trhák, který v roce 2014 přitáhne do kin půl milionů diváků. Pokud by se jim to povedlo, vsazená částka by vynesla výhru v kurzu 15,0.

Vlastně nejlepší zprávy čekají domácí ekonomiku a politiku: bookmakeři kurzem 8,0 ohodnotili možnosti, že Česká národní banka dovede oslabování koruny až za hranici 30 Kč za euro a že politická situace se v dalším roce zamotá natolik, že půjdeme k parlamentním volbám ještě v roce 2014. 

Kurzy najdete na https://cz.unibet.com/betting#/group/2000071275/category/0

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: sázka, sport, film, koruna, fotbal, vláda | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024