Výprodej povlečení v ČR i na Slovensku

Zadavatel: SUITU websites SE | 20.1.2014 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Chcete si pořídit nové ložní prádlo? Využijte výprodej povlečení v e-shopu, kde najdete velký výběr kvalitního zboží za super ceny. Vypátrali jsme, kde lze kvalitní povlečení objednat jednoduše online a zároveň nekoupit zajíce v pytli.

Nakupování na internetu má řadu výhod. Nicméně na druhou stranu je třeba být obezřetný a nakupovat pouze v ověřených e-shopech. Co se týče ložního prádla, tak jsme pro Vás ověřili internetový obchod Povleceme.cz. Ve vybraném e-shopu nás potěšilo hned několik věcí: snadná orientace na webu, bohatý výběr zboží, rychlé doručení (navíc při nákupu nad 3 000 Kč zdarma), nízké ceny a pravidelný výprodej povlečení. 

Kladné body získává tento e-shop za bezproblémovou komunikaci se zákazníkem. Po zaslání dotazu prostřednictvím online formuláře, jsme dostali ještě tentýž den odpověď. Ovšem co je nejdůležitější: zboží, které jsme si objednali, maximálně odpovídá popiskům na webu a na dotek je velmi příjemné (platí i pro výprodej povlečení). Co se nám líbí, je působnost e-shopu také na Slovensku.

Témata: povlečení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757