Datacentrum zajistí, aby vaše firma byla stále online

Kvalitní datacentrum a vaše firma bude stále online
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.11.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Když si pronajmete server nebo využijete další službu v rámci hostingu, chcete, aby datacentrum zajistilo takový provoz, aby vaše firma byla stále online. Zároveň chcete maximálně dostupnou rychlost přenosu dat, prostor pro databázi, mailové schránky nebo výkonný e-shop. Takové požadavky vám splní pouze velké datové centrum, které disponuje více servery, vysokou mírou bezpečnosti a zdrojovými zálohami. Například ServerPark společnosti VSHosting  funguje na rozloze 1 500 metrů čtverečných a pojme až 8 000 serverů.

Servery v datacentru si lze pronajmout různou firmou

Takové datacentrum využívá maximální koncentrace datového prostoru, který si lze pronajmout různou formou. Můžete mít managed server, u něhož technici zajišťují správu operačního systému, poradí s výběrem software, instalují ho, provádějí aktualizace a zajišťují telefonickou a emailovou podporu, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Dedikované servery jsou sice ve vlastnictví datacentra, ale datový prostor využívá výhradně nájemce. Datacentrum vám zajistí, že se s nikým nedělíte, ani nesdílíte některé datové instrumenty. Díky dedikovanému serveru máte bezproblémový přechod na výkonnější server a internetové připojení o rychlostí 1 Gbps.

Datové centrum má nejvyšší certifikaci TIER IV.

Datové centrum ServerPark patří k nejmodernějším v Evropě. Má zdvojené UPS baterie, zdvojené generátory a vlastní zdvojenou trafostanici. Objekty jsou postaveny ze železobetonu, vstup je pouze na čipovou kartu, jednotlivé racky se servery jsou uzamykatelné. Celý prostor je pod dohledem kamer. Počítačové centrum splňuje parametry certifikace TIER IV., což je zatím nejvyšší stupeň nezávislosti a bezpečnosti. Znamená to, že cokoliv se porouchá, je možné to nahradit či opravovat bez toho, že by se provoz zastavil. Jednotlivé systému fungují automaticky, lidské chyby jsou eliminovány na minimum.

 

Témata: Datacetrum, datové centrum, datové centrum výhodně | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300