Víte, jak na oddlužení?

Možná, že se to týká, nebo v budoucnu bude týkat, i vás. Vždyť dluhy má, ať se nám to nelíbí sebevíce, téměř každý. Mají je politici, státy, firmy a bohužel se nevyhýbají ani obyčejným občanům.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 20.11.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Žijeme ve značně složité době, která s sebou přináší vysokou nabídku, ale v některých případech poměrně málo finančních prostředků. Hodně lidem tak nezbývá nic jiného, než si zkrátka vypůjčit. Půjčku, hypotéku nebo úvěr vám poskytne dnes téměř každá bankovní instituce, ale i nebankovní sféra. Kdo to však s půjčkami přežene, ten nezvládá splácet a náhle je na světě další problém, poměrně velký problém. Co v případech, kdy máte dluhy a nevíte kudy kam? Všechno se dá řešit, v takových situacích se nabízí oddlužení, které může být v mnohých případech jediným řešením.

Jaké jsou možnosti oddlužení u fyzických osob?

Budeme se zabývat nyní pouze fyzickými osobami a jejich dluhy, tedy závazky vůči tomu, kdo vám půjčil. Pokud nemůžete splácet, je jasné, že dluh narůstá – toto nelze podceňovat. Je potřeba popřemýšlet nad efektivním oddlužením pro fyzické osoby. V podstatě se nabízí dvě základní možnosti. Ta první je prodej vašeho majetku – získáte peníze, ze kterých splatíte dluh. Mnohdy je to však dosti dramatické, není to nejlepší způsob.

Další možností je potom stanovení splátkového kalendáře. Ten bývá zpravidla rozložen do pěti roků. Pokud se vám během této doby podaří zaplatit 30% dluhu, případně výše, může být zbytek závazků prostřednictvím soudního procesu a za souhlasu věřitelů prominut. Splacení 30% částky je vůbec nejlepším možným řešením v případě, kdy máte dluhy a nevíte, jak je jinak řešit.

Řešíte-li aktuálně oddlužení fyzické osoby, doporučíme vám, abyste zavítali na web oddluzeni.cz, kde narazíte na skutečné odborníky, kteří vám pomohou zvolit optimální postup oddlužení se. Potěší fakt, že mají vysokou úspěšnost, rozhodně tedy neváhejte a jděte do toho, dříve, než na vás udeří nepříjemná exekuce!

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.