Buďte na vánoce připraveni s předstihem!

Buďte na vánoce připraveni
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 20.10.2015 | Služby

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte již nyní nad vánočním přáním a novoročenkami? Rádi byste vaše přátele překvapili něčím originálním a vkusným? Chcete elegantní a moderní novoročenky, které každého oslní? Vybírejte z pohodlí domova a s předstihem. Využijte k tomu nabídku společnosti Pamas Bohemia Uherský Brod s.r.o. a vybírejte z pohodlí domova. Tato společnost se zabývá nejen výrobou novoročenek a vánočních přání, ale také tiskem svatebních oznámení a blahopřání, tiskem menu, etiket na lahve či dokonce fotoknih. Jedná se zkrátka o společnost, která se v oboru opravdu vyzná a tak se na ně můžete spolehnout. Odborníci ze společnosti Vám pomohou vymyslet taktéž vhodný text i pomohou s grafickou podobou.

Novoročenky a vánoční přání můžete získat za skvělou cenu a rovnou ve třech variantách, dle Vašeho výběru. Na vánoční přání či novoročenku můžete navštívit vlastní text i logo a v dnešní době se jedná o nejoblíbenější variantu. Právě proto společnost Pamas Bohemia Uherský Brod s.r.o. nabízí splnění téměř jakýchkoli Vašich individuálních požadavků. Velkou výhodou je, že grafici společnosti vypracují grafický návrh objednávky a spolu s cenovou kalkulací zašlou na Vámi zadaný e-mail.

Pokud si v některé z těchto oblastí nejste jisti, můžete si nechat natisknout předvolený text vytvořený specialisty ze společnosti Pamas Bohamia. „Naši odborníci vybírají nejvhodnější vnitřní text a font písma pro každé novoroční přání tak, aby ladil s tématikou, předním textem a barevností přání. V tabulce na našich internetových stránkách je seznam námi použitých textů a čísla přání, kde jsme je použili. Přání máme s uvedenými texty již předvyrobené, takže jsou cenově výhodnější, protože nemusíme dělat individuální tisk,“ říká majitel společnosti.

Témata: novoročenky, PF, vánoční přání, vánoční blahopřání | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300