Těhotenská móda – slušivé modely pro rostoucí bříško

Zadavatel: SeoExtra.cz | 19.9.2018 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Jste v očekávání a chcete si těhotenství užít se vším, co k němu patří? Vychutnat si rostoucí bříško a přizpůsobit mu také svoje oblečení? I v těhotenství se můžete oblékat podle nejnovější módy a mít ve svém šatníku kousky, které vám skvěle padnou a budou slušet.

Každá nastávající maminka se těší na své miminko a netrpělivě obhlíží rostoucí bříško v zrcadle. Na některých ženách je vidět brzy, na jiných později a s tím souvisí také problém s oblečením. Do určitého měsíce těhotenství můžete nosit svoje běžné oblečení, ale s rostoucím bříškem se možnosti původního šatníku zužují a nastane čas pro těhotenské oblečení.

Těhotenská móda však není obsahem každé prodejny, a proto každá budoucí maminka uvítá rady a tipy pro kousky, které jí nejen dobře padnou, ale budou jí také slušet. Být těhotná totiž neznamená, že nemůžete vypadat skvěle a mít svůj styl.

Na začátku těhotenství, dřív, než tuto radostnou novinu sdělíte světu, můžete tedy klidně nosit svoje oblíbené džíny, kalhoty a legíny v kombinaci s tričkem či halenkou, protože obvykle není ještě nic znát.

Jakmile již bříško začne prozrazovat světu svoje vzácné tajemství, tak to už chce zajisté změnu a doplnění šatníku.

Velice oblíbené jsou různé halenky, košile a tuniky, které se nechají nosit v létě i v zimě s kalhotami či legínami, ale také bez nich. Můžete si tak vybírat nejen různé střihy a délky, ale také barvy či vzory. Těhotenství má tu výhodu, že vám to bude slušet v každém provedení.

 Co asi nemůže chybět v žádném těhotenském šatníku, jsou šaty. Na výběr jsou jak dlouhé, tak i polodlouhé a obvykle volnějšího střihu, aby vám zajistily potřebné pohodlí. A můžete si vybrat modely letní i zimní, které jsou z teplejších materiálů, s dlouhým či krátkým rukávem.

A také nezapomeňte na pohodlné a skvěle vypadající těhotenské kalhoty, které můžou být s břišním pásem nebo s kšandami a podobně. Oceníte je také v období po porodu.

V oblíbenosti vedou především flexibilní materiály, které se snadno přizpůsobí změnám na vašem těle a zajistí tak maximální pohodlí a komfort.

Výběr vhodného oblečení pro toto krásné období musí splňovat i další důležité podmínky a sice:

  • pohodlí
  • pohyb bez omezování
  • dostatečnou prodyšnost
  • možnost uvolnění oblečení v případě potřeby
  • vhodnou velikost
  • výběr pro různé příležitosti

Nastávající maminky nemusí upouštět od svých představ a svého stylu, protože důležité je především to, aby se cítily skvěle. My v Happymum se o vše postaráme, více na www.happymum.cz

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712