Papírové ručníky vysoké kvality za nízké ceny

Zadavatel: BEOM.cz | 19.9.2017 | Obchod, e-commerce
Xobaly.cz
Autor fotografie:
Xobaly.cz

Stojíte před rozhodnutím, jak vybavit toalety pro své zákazníky? Ať už přemýšlíte nad jakoukoliv variantou, rádi bychom Vám představili nabídku celosvětově uznávaných značek v oblasti hygieny a hygienických potřeb, kterými jsou značky KATRIN, Tork nebo Laveli. Na českém ověřeném internetovém obchodě Xobaly.cz naleznete širokou nabídku nejen na veškeré možné zásobníky a náplně, ale především i na oblíbené papírové ručníky, které v současné době hrají prim na dámských i pánských toaletách!

Papírové ručníky pro každé místo 

Samozřejmě záleží na tom, kam zrovna papírové ručníky hodláte umístit. Nabídku máme připravenou jak pro menší prostory, tedy domácnosti, kanceláře a menší dílny, například, tak i pro větší, kde je logicky i větší spotřeba. To mohou být například hotely, restaurace, kancelářské budovy, nebo bary a kluby přiměřené velikosti. V nabídce ale naleznete i gigantická a ekonomicky výhodná balení, která obstojí na vysoce frekventovaných místech, jakými jsou například školy, či obchodní centra. Zde jsou kladeny vysoké nároky na údržbu, proto přijdou vhod právě velká balení, která dlouho vydrží a nemusí se tedy doplňovat a kontrolovat tak často.

Papírové ručníky podle kvality a typu provedení

Zvolit si můžete papírové ručníky dle typu. K zakoupení u nás jsou klasické skládané, v roli, nebo se speciálními plastovými úchytkami, které samostatně prohodí prázdnou ruličku za plnou a papírové ručníky se mohou odvíjet vesele dál. Na výběr máme také z různé škály kvalit papíru. Například značka Katrin nabízí ti kvality podle prostředí, kam papírové ručníky zakupujete. Lze si tedy vybírat i na základě ekonomické výhodnosti v tomto ohledu. Luxusní lokality samozřejmě využijí nejkvalitnější varianty, pro běžná veřejná místa budou pak adekvátní klasická provedení. Stejně tak můžete zakupovat dle objemu a využít tak stále probíhajících slevových akcí. 

Témata: papírové ručníky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz