Papírové ubrousky Katrin na každý stůl

Zadavatel: BEOM.cz | 19.9.2017 | Obchod, e-commerce
KatrinCz.eu
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Hledáte kvalitní papírové ubrousky na Váš stůl? Ať už hledáte luxusní varianty pro slavnostní tabule, nebo klasické provedení, které upotřebíte ve svých restauracích, nebo snad sháníte klasické ubrousky pro využití ve fast foodech, jistě si vyberete ze široké nabídky, kterou nabízí český ověřený internetový obchod KatrinCz.eu. Papírové ubrousky Katrin přijdou vhod stejně tak i hojně využívaných cateringovým agenturám, které zrovna v nadcházejícím období čeká období intenzivních rautů a předvánočních a vánočních večírků.

Designové papírové ubrousky Katrin

Papírové ubrousky Katrin nabízíme v mnoha provedeních. Ať už si chcete zakoupit čistě bílé klasické ubrousky, které jsou vhodné pro každý stůl, nebo hledáte designové řešení v podobě vysoce kvalitních variant s potiskem, které upotřebíte pro extra slavnostní příležitosti, jistě si snadno vyberete v nabídce, která je přehledně řazena a která skrývá i mnoho typů co se týká velikosti. Na každou příležitost se totiž hodí jinak složený ubrousek a právě proto je třeba pečlivě vybírat. K dostání jsou proto různě skládané varianty v široké škále barev a to od zelené, přes červenou, žlutou, modrou, tmavě hnědou, až po jemně krémovou, která se hodí například i k dalším jinak barevný, doplňkům. Ozvláštněte tedy svůj prostřený stůl, či raut a dopřejte svým hostům pestrou podívanou pro oči nejen, co se týče krásně vypadajících pokrmů.

Papírové ubrousky Katrin do zásobníku

Samozřejmě můžete vybírat i na základě zpracování ubrousků. K dostání jsou za ekonomicky výhodné ceny papírové ubrousky Katrin jednovrstvé, ale i dvouvrstvé, či třívrstvé. Nabízíme i speciálně řešené ubrousky pro zásobníky, které taktéž naleznete v naší nabídce. Zásobníky jsou vhodné pro restaurační zařízení a nabízejí hostům možnost samostatně si vzít tolik ubrousků, kolik zrovna potřebují. 

Témata: Papírové ubrousky Katrin | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz