Epiderma uvádí micelární vody a potravinové doplňky

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 19.9.2017 | Zdraví

Praha (Pressweb) - 19. 9. 2017: Česká značka Epiderma specializující se na problematickou pokožku uvádí na trh další čtyři novinky - dvě micelární vody a dva doplňky stravy.

Čistící bioaktivní micelární voda Epiderma je určená k péči o kůži osob s projevy akné k použití před konečným ošetřením pleti krémem Epiderma. Odličovací bioaktivní micelární voda je určená k odstraňování make-upu pro citlivou pleť. Obě vody jsou k dostání v balení po 300 ml, doporučená prodejní cena je 317 Kč za balení micelární vody při akné a 295 Kč za balení vody pro citlivou pleť.

„Naše značka se snaží o komplexní pohled na léčbu problematické pokožky, proto jsme rozšířili naši produktovou řadu o zcela nový druh přípravků,“ říká doktor Jiří Skalický, ředitel výrobní firmy Cebadex.

Až dosud totiž Epiderma uváděla na trh pouze dermokosmetické přípravky. Nyní zcela nová řada zahrnuje dva potravinové doplňky. „Je známé, že při stresové zátěži se zhoršuje stav pokožky. Je také známo, že zevní projevy lupénky, atopického ekzému. ale i akné, mohou být aktivovány stresem a chronickou nespavostí,“ vysvětluje doktor Skalický.

Doplněk stravy Epiderma Buď v klidu má za úkol pozitivně regulovat napětí vyplývající z psychické zátěže nejenom u ekzematiků, psoriatiků a u lidí s projevy akné. Tím zlepšuje hojení postižené kůže. Pozitivně ovlivňuje i jiné psychické zátěže, jako např. psychické napětí při různých zkouškách, osobních i rodinných problémech či při syndromu vyhoření aj. Hlavní složkou je mučenka pletní, jejíž účinek je umocněn kozlíkem lékařským a dobromyslí, jednou z dalších složek je konopný olej, který se svými nenasycenými mastnými kyselinami omega 3 a omega 6 pomáhá regeneraci kožních buněk.

Doplněk stravy Epiderma Spi v klidu je určený k navození přirozeného spánku bez použití chemie. Pravidelné užívání při kožních svědivých onemocněních výrazně potlačuje tento nepříjemný stav a zlepšuje tím hojení. V ostatních případech navozuje osvěžující spánek bez ranní kocoviny. Hlavní účinnou látkou je kozlík lékařský, jehož účinek umocňuje mučenka pletní a dobromysl. Konopný olej se svými nenasycenými mastnými kyselinami omega 3 a omega 6 pomáhá regeneraci kožních buněk.

Přípravky Epiderma Buď v klidu i Epiderma Spi v klidu obsahují v balení 30 kapslí, doporučená prodejní cena je 288 Kč za balení.

Výrobky značky Epiderma jsou k dostání v sítích lékáren Dr. Max, Benu, v internetové lékárně sLéky.cz a také ve značkovém e-shopu www.cebadex.cz.

::

Cebadex SE je český výrobce speciální dermokosmetiky Epiderma a konopné dermokosmetiky Cebadol, které jsou určené na problematickou pleť trpící akné, ekzémem a lupénkou. Produkty obsahují přírodní látku cannabidiol (CBD) a patentově chráněnou revoluční léčebnou kompozici Betuldiol vyvinutou v Cebadexu. Cebadex zahájil prodej na českém trhu v únoru 2017.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024