CODEWARE na veletrhu FOR Gastro & Hotel představí dotykový pokladní systém A8TS

Zadavatel: CODEWARE | 19.9.2014 | Telekomunikace, IT
A8TS

Praha (Pressweb) - 11. září 2014: Společnost CODEWARE se účastní veletrhu FOR Gastro & Hotel. Jeho čtvrtý ročník proběhne od 25. do 28. září v Praze ve výstavním areálu PVA EXPO Letňany.

Hlavním tahákem expozice společnosti CODEWARE (hala 3, stánek B2, společně s firmou ABF3) bude dotykový pokladní systém Birch A8TS s vestavěnou tiskárnou účtenek. Systém s možností volby velikosti LCD obrazovky je ideální především pro restaurace, ale i pro hotely či obchody. Díky své spolehlivosti zaručuje hladkou obsluhu klientů, má dlouhou životnost, šetří elektrickou energii a je celkově ekonomicky výhodný.

Partnerská firma ABF3 provede zájemce svým stejnojmenným programem. Tento ekonomický software umí zjednodušit a urychlit například restaurační provoz, díky využití mobilního telefonu je navíc finančně velice snadno dostupný.

Kromě dotykového pokladního systému Birch seznámí společnost CODEWARE návštěvníky veletrhu se svým dalším sortimentem. Nebudou chybět čtečky čárových kódů, mobilní datové terminály ani zákaznické displeje. Firemní specialisté poradí ohledně pokladních zásuvek, tiskáren účtenek a tiskáren čárových kódů, elektronických cenovek i spotřebního materiálu.

CODEWARE, s. r. o. nabízí komplexní řešení v oblasti automatické identifikace. Na českém trhu patří mezi význačné dodavatele čárových kódů, sběru dat a RFID technologií s vlastními skladovými zásobami. Řadí se mezi nejvýznamnější distributory světových výrobců. Jako systémový integrátor doplňuje dodávky hardwaru o vlastní softwarové řešení, poskytuje odbornou konzultaci, zaškolení a podporu servisního střediska.

 

Kontakt pro média:

Aneta Netáhlová – product & marketing manager

Email: aneta.netahlova@codeware.cz

Tel: +420222562444

Textový soubor:
PřílohaVelikost
Microsoft Office document icon tz_gastro.doc1.93 MB
Témata: POS; veletrh, pozvánka, pokladna, AUTO-ID, RFID | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

CODEWARE

Jaromírova 37
128 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Aneta Netáhlová
Product & marketing manager
aneta.netahlova@codeware.cz
+420 222 562 444
Obrázek uživatele codeware
Společnost CODEWARE, s.r.o. se specializuje na oblast automatické identifikace.Najdete u nás vše, co souvisí s čárovými kódy, 2D kódy, sběrem dat i RFID technologií. Jako systémový integrátor dodáváme hardware a software, včetně implementace do ERP systémů. Samozřejmostí je pro nás odborná... vice ›
CODEWARE, s. r. o.
Jaromírova 37
128 00 Praha 2
Česká republika
codeware@codeware.cz
Tel: +420 222 562 444