Připravte své děti na návrat do rušné Prahy s akcí "Rozhlédni se"

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 18.8.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Po dvouměsíčních prázdninách jsou děti často plné dojmů a zážitků a jen stěží si zvykají na návrat do rušné Prahy, kde na ně v hustém provozu číhá značné nebezpečí. Obchodní centrum Park Hostivař proto ve spolupráci s Nadačním fondem Kolečko připravilo akci s názvem „Rozhlédni se“, která dětem připomene správné chování při pohybu na silnicích i chodníku. Konat se bude dne 5. září v 10-15 hodin.

Rodiny s dětmi jsou našimi důležitými zákazníky a jsme si vědomi všech nebezpečí, které na jejich děti po návratu do Prahy číhají. Jedním z nich je hustý silniční provoz, který každým rokem přináší mnoho nešťastných nehod. Právě to nás přivedlo na nápad uspořádat akci pro děti, kde si hravou formou připomenou bezpečné pohybování se v městském provozu,“ uvádí Lenka Kulda, ředitelka OC Park Hostivař.

Během akce „Rozhlédni se“ budou v prostorách obchodního centra rozmístěna jednotlivá stanoviště s různými dopravními situacemi, které budou děti muset řešit. Dozví se tak něco nového ze silničního provozu a naučí se nastalé situace vhodně řešit. Základem bude trénink interaktivních dovedností a připomenutí si pěti základních pravidel správného chování při pohybu na chodníku i silnici.

Nadační fond Kolečko, který akci v Obchodním centru Park Hostivař zajišťuje, vznikl v roce 2004 a jeho náplní je podpora Center dětské traumatologie v České republice  a všeobecná prevence dětských úrazů. Samotný vzdělávací projekt „Rozhlédni se“ je zaměřen na bezpečnost silničního provozu a je určen především pro děti do deseti let.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon rozhledni_se_ii.jpg1.23 MB
Témata: děti, rozhlédni se, bezpečnost, akce | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047