Krby a krbová kamna hitem topné sezóny!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.8.2014 | Služby

Praha (Presweb) - Už jste slyšeli o tom, že krby a krbová kamna jsou zase v módě a čím dál tím více lidí si je pořizuje nejen kvůli jejich lákavému vzhledu, ale také aby ušetřili? Krby a krbová kamna jsou krásným doplňkem každého interiéru, u kterého se budete s celou rodinnou rádi scházet. Zároveň jsou však také prostředkem, jak něco málo ušetřit na energiích díky poměrně stabilním cenám pevných paliv. Abyste však vylepšili nejen vzhled své domácnosti, ale také rodinný rozpočet, je třeba krby a krbová kamna pečlivě vybírat. Přečtěte si více informací o vašich možnostech a vyberte si ten správný druh kamen či krbů, který vás zahřeje nejen svým teplem, ale také pár ušetřenými korunami!

Krby a krbová kamna lze dělit podle druhů paliv, které pro jejich výtop používáme. Nejčastěji jsou k sehnání krby a krbová kamna na dřevo či dřevěné brikety, ale existují typy na úhelné brikety, uhlí či pelety. Jestliže si však chcete usnadnit práci a chcete být zodpovědní k životnímu prostředí, krby a krbová kamna na uhelné brikety a uhlí raději ze svého zájmu vyškrtněte. Uhlí má totiž tu vlastnost, že je jednak neobnovitelným zdrojem tepla, navíc při spalování kouří a dehtuje, a tak špiní celé zařízení. Co si však promyslet nejprve, pokud chceme do svého domu krby a krbová kamna, to je bezpochyby způsob, jakým je budeme využívat. Než se tedy pustíte do výběru, rozmyslete si, zda budete krby a krbová kamna využívat jako hlavní či doplňkový zdroj tepla nebo pouze příležitostnou kratochvíli pro pěkné momenty s rodinou a přáteli. A pak již jen zbývá určit potřebný výkon a můžete se pustit do nakupování.

A co to znamená vlastně výkon, když se řekne krby a krbová kamna? Výkon je odvislý od toho, kolik kubických metrů v domě či v bytě budeme vytápět a je třeba si zjistit, zda komín odpovídá vašim požadavkům. Výkon si lze spočítat na řadě online kalkulaček nebo vám s tím pomohou zkušení pracovníci takových renomovaných firem, jakými je například kkk-zlin.cz. Vyvarujte se špatné investice a nechte si při výběru poradit také od profesionálů!

Témata: krby | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300