Pro koho a proč je virtuální kancelář a sídlo výhodným řešením?

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 19.8.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Virtuální kancelář nebo virtuální sídlo je vlastně nový typ služby, která umožňuje podnikatelům ušetřit třeba i desetitisíce korun měsíčně. Díky ní totiž může každý získat sídlo firmy i kancelář na lukrativním místě a platit za to méně než 1 000 Kč měsíčně. Jak tato služba funguje a jaké má výhody?

Nemusí utrácet tisíce za drahý nájem

Každý podnikatel musí mít v obchodním rejstříku registrováno sídlo firmy. Je nutné si uvědomit, že v tomto směru to podnikatelé nemají lehké. Pronájmy kanceláří jdou i do desítek tisíc korun měsíčně. Navíc existují i podnikatelé, které k vykonávání jejich činnosti vlastně ani kancelář nepotřebují. Právě tyto dva problémy brilantně řeší možnost pronajmout si virtuální kancelář.

Co je možné získat?

Virtuální kancelář je vlastně pronájem adresy, která se nachází na lukrativním místě. Už jen pouhou adresou si může podnikatel udělat „očko“ u potencionálních zákazníků. Sídlo na dobré adrese rozhodně vypadá lépe. Nezíská tím ale jen cedulku na dveřích. V případě potřeby je možné si zaplatit i reprezentační prostory, kde je možné realizovat setkání se zákazníky. K virtuální kanceláři často patří i administrativní služby, které zajišťuje pronajímatel. Jedná se například o vyřizování telefonátů či přeposílání e-mailové i klasické pošty. Díky tomuto systémů může být sídlo firmy v Praze 1 – tedy v jedné z nejžádanějších lokalit, přičemž nájemce bude platit třeba i jen nájem ve výši 750 Kč měsíčně. Dobrou zprávou je, že sídlo firmy Praha je možné získat na řadě zajímavých adres. Je to například Praha 2 ulice Vyšehradská, Praha 3 ulice Prokopova, Praha 4 ulice Na Zámecké a další.

Sídlo společnosti na těchto adresách nabízí společnost CENTRAL OFFICE s.r.o. Kromě lukrativní adresy získáte také plně vybavené reprezentativní kanceláře.  

Témata: sídlo firmy v Praze | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.