Unibet: Petr Čech ještě zůstane v Chelsea, moc si ale nezachytá

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 19.8.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 19. 8. 2014: Jose Mourinho uštědřil Petru Čechovi direkt a i když mu pomáhá na nohy a slibuje šanci, Čechova budoucnost v ringu s logem Chelsea je více než nejistá. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří po nasazení Thibauta Courtoise do úvodního zápasu Premier League včera proti Burnley sice stále tipují Petra Čecha na setrvání – alespoň do ledna – v Chelsea, šance na jeho odchod nicméně podle nich roste. Podle Unibetu si tak na možnost, že Petr Čech bude na začátku školního roku (přestupní období končí v Premier League s koncem srpna) stále oblékat dres Chelsea vsadit v kurzu 1,50, zatímco na jeho transfer do Paris SG je kurz 3,50. Z možných dalších destinací pak následuje Monako (6,00) a Real Madrid (9,00).

„S příchodem Courtoise se Čechova desetiletá nadvláda nad malým vápnem Chelsea začala bortit a po včerejší korunovaci nového krále je podle nás změna působiště českého brankáře nadohled. Otázka je, jestli se přestup tohoto kalibru stihne upéct za necelé dva týdny. I tak jsme nicméně zvedli kurz na Čechovo setrvání v Chelsea ,“ vysvětluje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Problémem podle našeho mínění je, že spektrum klubů, které si můžou dovolit gólmana Čechova kalibru je strašně úzké, takže pokud se Petr nechce pouštět do nějakého zásadního dobrodružství, což nepředpokládáme, má na výběr z gólmansky přelidněného Realu, nebo v ne až tak prestižní Ligue 1 působících Monaku a PSG. “

Unibet vypsal i kurzy na případnou Čechovu vytíženost v letošním ročníku Premier League. Jako nejpravděpodobnější vidí možnost, že český brankář odchytá pět a méně zápasů, na kterou je vypsán kurz 1,10, vyšší počet startů pak nabízí již mnohem zajímavější zhodnocení. Na šest až deset zápasů mezi tyčemi Chelsea kurz stojí 7,50, jedenáct až patnáct Čechových startů nabízí šestnáctinásobek vkladu a na možnost, že by odchytal šestnáct a více zápasů je možné sázet v kurzu 26,00.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa.

Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní.

Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Témata: Petr Čech | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024