Svatební dárková balení - zabalte svůj dárek originálně

Zadavatel: SeoExtra.cz | 18.6.2018

Praha (Pressweb) - Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě většiny párů. Aby se z jejich velkého dne stala opravdu nezapomenutelná událost, je potřeba doladit spoustu detailů. Od výběru krásného svatebního přání, až po speciální krabice na balení svatebních darů a dárkových poukazů.

Vymyslete originální svatební přání

Pravidelnou součástí svatebního veselí bývá veřejné čtení svatebních přání od hostů. Aby vaše přáníčko nezapadlo mezi ostatními podobnými, zvolte originální text, který může být i humornějšího rázu. Novomanželé zcela jistě ocení speciální svatební přání, například 3D, dřevěné, nebo ručně vyrobené.

Jak zabalit svatební dárek originálně

Když jsme pozváni na svatbu, nesmíme zapomenout na svatební dary. Pro ně bychom měli zvolit nápadité a originální balení, které podpoří důležitost svatebního dne. Samozřejmě lze využít balicích služeb, které mají s balením svatebních darů dostatek zkušeností. Můžeme však také využít dárkové svatební krabice, sadu, která obsahuje kromě luxusní krabice i barevně ladící hedvábný papír, stuhu a ručně vyrobenou ozdobnou květinu. V sadě dostanete také dřevěnou jmenovku a přáníčko.

Svatební obálky na dárkové poukazy

Ne vždy se jako svatební dar dávají věci. Víc než třetí sada příborů nebo čtvrtý kávovar možná novomanžele potěší dárkový poukaz, voucher či peníze v hotovosti. Abychom je nepředávali jen tak v obálce, dají se koupit dárkové svatební krabičky na vouchery čí peníze. Dárková krabička udělá z voucheru opravdu luxusní dárek. Vybrat si můžete z velkého množství barev, velikostí, tvarů a stylů takže váš dárek bude ladit s výzdobou svatby.

Ukažte svým příbuzným či přátelům, které čeká jejich velký den, že na ně myslíte a obdarujte je svatebním darem, který se jim bude nejen hodit do dalšího společného života, ale který je také potěší krásným a stylovým balením.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712