Podle bookmakerů jsou Češi nejhoršími zpěváky v Evropě, v soutěži Eurovize budou za největší outsidery

Marta Jandová a Václav "Noid" Bárta mají v soutěži velmi nízké šance
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 19.5.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 19. 5. 2015: Duo Marta Jandová a Václav „Noid“ Bárta Evropu neokouzlí a v rozporu s názvem jejich songu jejich naděje zemře velmi rychle. Tak vidí víkendový ročník pěvecké soutěže Eurovize bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří české duo posílají domů hned v semifinále (kurz 9,00 na postup).

Celkové vítězství českého týmu, který se do soutěže vrací po čtyřech letech, je pak z oblasti úplné fantasmagorie a je ohodnoceno kurzem 301,00, když Češi patří vedle San Marina a Portugalska na úplné dno čtyřicetimístného startovního pole.

„Ač v Česku máme Eurovizi spojenou se specifickými vítězi posledních let jako vousatá Rakušanka Conchita Wurst nebo finští heavy metaloví Lordi a bereme ji tedy trochu jako přehlídku kuriozit, v zahraničí je brána poměrně vážně,“ popisuje country manažer Unibetu Petr Dufek. „Takže vzhledem k tomu, že výsledky jsou ovlivňovány vztahy mezi národy, naši bookmakeři tady kalkulují, jaké koalice by mohly vznikou a koho by hlasování Evropy a Austrálie mohlo vynést na úplný vrchol. “

Jako největšího favorita letošního ročníku vidí v Unibetu zástupce Švédska, který vévodí žebříčku v kurzu 2,62, za Tre Kronnor je pak seřazena Itálie (3,50), Rusko a Austrálie (oba 7,00) a Estonsko (10,00), Finsko (12,00) , Azerbajdžán (17,00) a Norsko (34,00). Vítěz by tak zjevně měl letos přijít ze „skandinávské/baltské koalice,“ jejíž hlasování by tak mělo přetlačit alianci „sovětskou“ i „jugoslávskou“.

Aktualizované kurzy i s možností uzavřít sázky online jsou dostupné na https://cz.unibet.com/betting#/group/2000085087/category/1209

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024