Leoš Mareš poprvé v seriálu

Leoš Mareš se poprvé objeví v seriálové roli. V primáckých Svatbách v Benátkách si zahraje sám sebe. Uvidíte ho už dnes večer v 68. dílu.
Zadavatel: FTV Prima, spol. s r.o. | 19.5.2015 | Média, marketing
Autor fotografie:
FTV Prima

Praha (Pressweb) - Leoš Mareš si tu nezahraje sám, ale se svou partnerkou Petrou Faltýnovou. Ta se - na rozdíl od něj – objevila už v menší roli v jiném primáckém seriálu Cesty domů.

Svou první scénu Leoš odehraje na chodbě Primy, kde se potká s Petrou. Dvojice v ní řeší mimo jiné svůj rozpadlý vztah. Leoš točil také ve studiu UEFA a štáb se přesune i do Leošova domovského studia na Evropě 2. V seriálu si tak zahraje také Leošův dlouholetý kolega – moderátor Patrik Hezucký.

Mareš už má za sebou jednu filmovou zkušenost – objevil se před víc než deseti lety v roli doktora ve filmu Jak básníci neztrácejí naději. Připouští, že ačkoliv je na kamery například při moderování přímých přenosů zvyklý, stát před kamerou seriálovou je úplně jiná zkušenost.

„Musím zdůraznit, že ve Svatbách v Benátkách hrajeme s Petrou sice sebe, ale příběh, který tu rozehráváme, není náš vlastní, je smyšlený,“ vysvětluje Leoš Mareš.

 

Za televizi Prima

Josef Ducký  |  externí dodavatel PR
M +420 776 648 240  |  E josef.ducky@iprima.cz

Témata: TV Prima, Leoš Mareš | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

FTV Prima, spol. s r.o.

Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Kontaktní osoba: Jiří Haramul
Vedoucí komunikace a PR
jiri.haramul@iprima.cz
Obrázek uživatele FTV Prima
Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.Prima digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu.... vice ›
FTV Prima, spol. s r.o.
Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Česká republika
pr@iprima.cz
Tel: +420 266 700 111