Elektrokardiogram na vysoké úrovni

Elektrokardiogram na vysoké úrovni
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.4.2017 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Záznam srdeční aktivity lze v dnešní době měřit dvěma způsoby. Buď upotřebíte zastaralých přístrojů majících již své mouchy, nebo využijete novodobých technologií. Ty tvoří například Holter EKG v miniaturním provedení, jehož možnosti jsou velice praktické.

EKG je dnes běžnou procedurou, která je zapotřebí pro stanovení nejrůznějších zdravotních komplikací. Pakliže v tomto směru chcete svým pacientům poskytovat ty nejlepší služby na trhu a mít možnost získat potřebné informace, volte Holter EKG.

Profesionální zařízení, jež svým zpracováním, vzhledem a funkcemi předčí jakékoliv zastaralé přístroje. Tříkanálový záznamník přinášející nejenom dokonalý pracovní nástroj pro lékaře, ale také odpovídající komfort pro pacienta.

Holter s propracovaným systémem pro vyhodnocování výsledků

Miniaturní tříkanálový záznamník s vysokou vzorkovací frekvencí. Tak lze popsat novodobý Holter, od něhož lze očekávat hardwarovou detekci, přenos dat pomocí USB kabelu, napájení za pomoci jediné tužkové baterie a vysokou přesnost měření.

EKG budete schopni naměřit během velice krátkého okamžiku. Navíclze takový přístroj vybavit i odpovídajícím softwarovým zázemím, s nímž je možné vyhodnocovat výsledky z odlišnýchúhlů pohledů, včetně kvalitní filtrace záznamů. Nechybí ani bohatá databáze pacientů a jejich vyšetření.

Využijte profesionální Holter EKG, který vám v několika modelových variantách přináší společnost SEIVA patřící k dlouhodobě prověřeným odborníkům na tento typ zdravotnické techniky. Investujte do EKG záznamníků určených pro moderní medicínu, s nimiž ušetříte svůj čas, získáte potřebné údaje a v neposlední řadě potěšíte také pacienta.

Měření EKG s výrobky SEIVA, to je záruka vysoké a důležité přesnosti, snadného ovládání a celkové preciznosti vyhotoven i toho nejmenšího detailu.

Témata: EKG, Holter EKG, EKG Holter, měření EKG | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300