Čekárnové systémy zlepší organizaci práce v ordinaci

Čekárnové systémy a jejich výhody
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.3.2020 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Také vám vadí, když je plná čekárna u lékaře a vy se musíte ptát, kdo přišel poslední? Když je vám zle a máte horečku, je opravdu únavné bedlivě sledovat, kdy přijdete na řadu. Čekárnové systémy jsou pro pacienty i lékaře ideální. Pacient se registruje u zařízení s displejem pomocí karty pojištěnce nebo občanského průkazu, a lékař okamžitě ví, zda přišel za sestrou na injekci nebo jestli chce vyšetřit. Pacient pak může v klidu sedět v čekárně a čekat, až ho sestra zavolá do ordinace. Už žádné sledování, kdo je před vámi a kdy půjdete na řadu. Jsou dokonce i takové systémy, které pořadí pacientů oznámí na informační tabuli.

Čekárnové systémy vytváření příjemný komfort pro lékaře i pacienta

Čekárnové systémy mají propracovaný software, který vytváří komfortní prostřední nejen pro zdravotnický personál, ale i pro pacienty. Návštěvu prostřednictvím dotykového displeje může ohlásit poštovní doručovatel, opravář i zástupce farmaceutické firmy. Sestra přesně ví, kdo přišel do čekárny jako poslední, a sama si může vytvořit na svém displeji frontu čekajících. Včasné informace, které poskytují čekárnové systémy, umožňují sestře připravit včas veškeré zdravotní poklady pro lékaře.

Barevný displej je přehledný a pokyny srozumitelné

Čekárnové systémy umožňují poskytnout pacientům i další informace a pokyny. Sestra už nemusí olepovat čekárnu různými vývěskami, sdělení jednoduše napíše do počítače a přenese je na displej čekárnového systému. Barevný displej je přehledný a instrukce jasné a srozumitelné. Podle průzkumů se ukazuje, že systémy pro čekárny přinášení zkrácení čekací doby, zdravotnickému personálu snižují administrativní a organizační zatížení. V čekárně s moderním systémem si budete připadat jako v bance nebo jako na poště.  

 

Témata: čekárnové systémy, systém pro čekárny, miničekárnové systémy | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300