Airsoftové kuličky

Zadavatel: BEOM.cz | 19.3.2018 | Sport, volný čas, zábava
AirsoftPro.cz
Autor fotografie:
AirsoftPro.cz

Pořídili jste si airsoftovou pistoli a hledáte do toho vhodné kuličky? Internetový obchod AirsoftPro.cz nabízí airsoftové kuličky v různě velkém balení a různé gramáži. Tento internetový obchod působí na českém trhu už od roku 2007 a má bohaté zkušenosti s tím co nabízí. Díky spokojenosti svých zákazníků tento obchod získal i speciální ocenění spokojenosti.

Kuličky do airsoftových pistolí

Kuličky do pistolí jsou důležitou a nezbytnou součástí každého, kdo rád střílí z airsoft zbraní. Airsoft kuličky nabízí internetový obchod buď balený v praktických plastových lahvičkách, nebo sáčcích. Z lahviček můžete kuličky nasypat rovnou do zásobníku na pistoli. Sáček obsahuje až pět tisíc kuliček, takže vydrží opravdu dlouho. Kuličky do airosoftových zbraní mají různou gramáž a to proto, do jaké zbraně je využíváte. V internetovém obchodě AirsoftPro.cz najdete kuličky v různých barvách a to například bílá, šedá nebo černá. Nejvíce využívané jsou ovšem kuličky v bílé barvě. Na kvalitě se ale nic nemění.

Hnací plyn

Další velice důležitou a nezbytnou součástí airosoft zbraní je airsoft plyn. Bez tohoto plynu by zbraň v podstatě nemohla fungovat. Díky plynu jsou kuličky ze zbraně vymršťovány ven. Internetový obchod AirsofPro.cz nabízí plyn střední a silný o různém objemu láhve. Plyn prodává ve dvou variantách, Green Gas nebo CO2 bombičky.

Airsoftové kuličky do všech airsoft zbraní

Internetový obchod AirosoftPro.cz mimo kuliček a plynu nabízí spoustu dalšího zboží důležitého pro hru airsoft jako jsou třeba zbraně, maskování, ochranné pomůcky a jiné. Většinu nabízeného zboží má e-shop skladem, takže nebudete dlouho čekat na dodání, pokud uděláte objednávku do 13:00, odesíláme zboží ještě ten samý den. Pokud objednáte zboží v hodnotě tři tisíce a více máte dopravu zcela zdarma.

Témata: airsoftové kuličky, airsoft kuličky, airsoft plyn | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz