Praktické zásobníky na osvěžovače vzduchu

Zadavatel: BEOM.cz | 19.3.2018 | Obchod, e-commerce
KatrinCz.eu
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Hledáte praktické zásobníky na osvěžovače vzduchu, které budou nejen dobře vypadat, ale budou i kvalitní a jejich životnost bude dlouhá? Využijte nabídku internetového obchodu KatrinCz.eu, který nabízí zásobníky na osvěžovače vzduchu. Internetový obchod Katrin je na trhu už dlouhou řadu let a vychází z dlouhodobé tradice finské výroby. Internetový obchod nabízí mimo zásobníků i různé hygienické potřeby.

Kde osvěžovače vzduchu využít?

Zásobníky na osvěžovače vzduchu, které internetový obchod Katrin nabízí, můžete využít v podstatě v jakémkoli interiéru. Ať už se jedná o Vaší domácnost nebo kancelář, ale hodí se třeba i do veřejných prostor jako jsou veřejné toalety, ale i různé menší obchůdky či chodby, prostě kamkoli, kde chceme, aby byl svěží a krásně provoněný vzduch. V internetovém obchodě Katrin naleznete zásobníky na osvěžovače vzduchu ve dvou variantách a to Inclusive nebo Ease. Rozdíl v těchto dvou zásobnících je takový, že řada Inclusive je nejnovější typ zásobníku.  Zásobníky uvolňují vůni rovnoměrně po dobu 24 hodin a to až po dobu jednoho  měsíce, takže není potřeba je často vyměňovat. Jdou velice snadno otevřít zmáčknutím jednoho tlačítka. Můžete si nastavit tři různé polohy na dávkování vůně. Zásobník je napájen jednou baterií typu LR20. Internetový obchod KatrinCz.eu nabízí zásobníky ve dvou základních barvách a to je černá a bílá. Zásobníky má obchod skladem, takže Vám zaručí rychlé dodání.

Kvalitní zásobníky na osvěžovače vzduchu

Osvěžovače můžete nakupovat přes internet v pohodlí domova a kromě toho na internetové stránce KatrinCz.eu vybírat i další praktické věci nejen do domácnosti, ale i do veřejných prostor. Zásobníky na osvěžovače vzduchu si rovnou pořiďte i společně s nějakou příjemnou vůní, abyste to měli rovnou kompletní a mohli je začít hned využívat.

Témata: Zásobníky na osvěžovače vzduchu | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz