VšeobecnýLékař.cz otevírá desátou ordinaci v Dolním Bukovsku

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 19.3.2018 | Zdraví

Dolní Bukovsko (Pressweb) - 19. 3. 2018: Po dlouhých sedmi měsících se do Dolního Bukovska vrací praktický lékař. Novou ordinaci otevřela primářka Olga Janovská v ulici Staré Město 453.

Registrace je jednoduchá, ordinace zařídí bezproblémový převod zdravotní dokumentace. Disponuje moderní lékařskou technikou – EKG, INR, CRP. Poskytuje rovněž zaměstnaneckou péči a slibuje i tu nadstardardní s možností příjezdu až domů k naléhavým případům.

Ordinační hodiny jsou v pondělí od 7 do 12 hodin pro zvané a od 13 do 18 hodin pro ostatní pacienty, v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 7 do 8 pro zvané a od 8 do 12 pro ostatní veřejnost. Ve středu od 7 do 15 hodin bude v ordinaci přítomná sestra zajišťující například přístrojová vyšetření.

::

Společnost Všeobecný lékař s. r. o. poskytuje primární péči praktického lékaře, zdravotní péči o seniory v domácím prostředí, zdravotní služby a nadstandardní lékařské služby v domovech pro seniory a pracovně lékařskou péči pro téměř šest desítek zaměstnavatelů. Služby VšeobecnéhoLékaře.cz využívá více než 13 000 pacientů. Společnost založila v roce 2014 primářka MUDr. Olga Janovská se svým manželem Ing. Tomášem Janovským. Více informací najdete na www.vseobecnylekar.cz.

Pro další informace, nebo pokud chcete dostávat podobné zprávy, prosím kontaktujte:

Region: Jihočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024