Samonosné brány – komfortní varianta vjezdu na pozemek

Samonosné brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.3.2018 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Pokud stavíte nový dům, myslete i na to, aby vjezd nejen do garáže, ale i na váš pozemek byl bezpečný a komfortní. Dnešním trendem jsou posuvné nebo skládací brány. Posuvné, zejména samonosné brány se využívají všude tam, kde je dostatečný prostor podél plotu pro zasunutí křídla brány. Je nutné vědět, že by měl být roven třetině až polovině křídla brány. Skládací nebo křídlové brány se instalují u vjezdu, kde je zábrana po obou stranách. Otevírají se pouze křídla vrat až k boční hraně vjezdu nebo se křídla skládají na sebe.

Samonosné brány se používají u domů i průmyslových areálů

Samonosné brány se používají nejen u rodinných domů, ale také u průmyslových či administrativních areálů nebo parkovišť. Pro jejich instalaci je nutné vytvořit betonový základ, na který se upevní nosná konstrukce. Křídlo samonosné brány se pohybuje nad terénem, proto tomuto typu bran nevadí sníh nebo listí přímo v dráze posunu křídla. U pojezdové brány, jejíž křídlo se posunuje po kolejnici, je nutné dráhu čistit, aby nebránila vodicímu kolečku v pohybu. Samonosné brány jsou na rozdíl od pojezdové brány bezúdržbové.

Posun brány je bezpečný, lze jej ovládat i ručně

Samonosné brány mají elektrický pohon, který se spouští dálkovým ovladačem přímo z auta. Nemusíte proto vystupovat z vozu, když prší či sněží. Zajedete s autem přímo na váš pozemek nebo rovnou do garáže. Dálkovým ovladačem bránu zase zavřete. Existují ještě další varianty ovládání brány, například mobilem prostřednictvím GPS. V případě výpadku proudu lze bránu otevřít i ručně. Lze také pohon vybavit baterií, která dokáže nahradit výpadek proudu a několikrát otevřít i zavřít bránu. Samonosné brány jsou vybaveny bezpečnostním zařízením, které znemožní posun, když se v cestě křídla objeví větší předmět nebo osoba.

 

Témata: samonosné brány, samonosná brána, automatický vjezd, brány, vrata, automatické brány | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300