Studium MBA online

Studium MBA Brno
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.2.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Bydlíte v okolí Ostravy či Brna a máte zájem o studium MBA? Žádný problém. Vzdělávací instituce European School of Business & Management (ESBM), která poskytuje studium MBA, vytvořila takový systém výuky, kdy se většinu předmětů učíte online. Výuka formou interaktivních workshopů probíhá pouze 4x za celé studium v Praze, jinak můžete studovat z pohodlí domova. Studium MBA se dá elegantně zvládnout díky propracovanému e-learningovému systémuMůžete tak bez problémů zahájit studium z kteréhokoliv místa v České republice.  Vzdálenosti při tomto systému výuky nehrají žádnou roli.

Díky e-learningu jste se studiem neustále v kontaktu

Základem studia MBA na ESBM je rozvržení výuky tak, jak vám bude nejvíce vyhovovat. Se studiem můžete začít kdykoli během roku. ESBM se vám přizpůsobí, jelikož si je vědoma, že pro vytížené manažery, obchodníky a podnikatele jsou pracovní povinnosti na prvním místě. Díky e-learningu máte přehled o programu výuky, získáváte studijní materiály i podklady pro seminární práce. Své znalosti si můžete prohlubovat a studovat i na služebních cestách.

MBA se skládá ze základního bloku, specializace a volitelných předmětů

Studium MBA, které zajišťuje ESBM, je rozděleno na tři bloky. První blok – základní – je společný pro všechny studenty a skládá se z pěti výukových modulů. Druhý blok je specializovaný a odpovídá zaměření studentů. Studium MBA tak může být orientováno více na finančnictví, ekonomiku, veřejné zdravotnictví nebo na management obchodu či inovací. Třetí blok se skládá ze dvou volitelných modulů. Prezenční forma studia zahrnuje účast na čtyřech celodenních workshopech. Jejich termíny jsou rozvrženy během celého roku a můžete si vybrat takový, který vám nejvíce vyhovuje. Do té doby můžete díky e-learningu absolvovat moduly ze specializace nebo volitelné předměty.

 

Témata: Studium MBA Brno, Studium MBA Ostrava, titul MBA, MBA | Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300