Na postup do semifinále budou Češi potřebovat překvapit

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 19.2.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 19. 2. 2014:  Slovenskou překážku čeští hokejisté překonali a potvrdili nálepku favorita. Necelých 20 hodin poté je čeká čtvrtfinále, a pokud chtějí hrát o medaile, budou tentokrát muset sundat nálepku favoritů z Američanů. Alespoň podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, kteří kurzem 1,70 dávají větší šance výběru USA, zatímco český tým půjde do utkání jako outsider v kurzu 3,95. Eventuální smírný výsledek po 60 minutách pak vynese sázkaři sázejícímu na prodloužení čtyřapůlnásobek vkladu. Čeští hokejisté tudíž potřebují poprvé na turnaji své fanoušky příjemně překvapit.

„Naši bookmakeři jsou k šancím českých hokejistů značně skeptičtí, už po zápase se Švýcary poměrně výrazně korigovali kurz na vítězství Hadamczikovy družiny v celém turnaji, takže vzhledem k tomu, že se máme střetnout se stále lepšícími se Američany plus máme v nohou náročnou koncovku zápasu se Slováky, favority rozhodně nejsme,“ konstatuje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Na druhou stranu, s favoritkou Sáblíkovou, velkými šancemi biatlonového mixu a Ester Ledeckou, by středa mohla být v Soči českým dnem, takže hokejisté by to mohli překvapením na úkor Američanů podtrhnout,“ dodává.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: hokej, olympiáda, sázka, Unibet, USA

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024