Show Jana Krause 3. 9. 2014: Hosté

Zadavatel: FTV Prima, spol. s r.o. | 1.9.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Trenér František Straka, herec Martin Donutil a manažerka a specialistka na menstruaci Dagmar Kožinová se představí v Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. září ve 21.35 na Primě.

František Straka – český fotbalový trenér a bývalý československý reprezentant, který v současnosti vede slovenský klub ŠK Slovan Bratislava.

Martin Donutil – ve svých 22 letech exceluje na divadelních prknech a dokazuje tak, že herecký talent zdědil po svém otci, Miroslavu Donutilovi. Po jeho boku se mimochodem objevuje hned ve dvou inscenacích – prostor pro pomyslný herecký souboj Miroslava a Martina Donutilových vytvořila brněnská Husa na provázku ve hře Amadeus a hrají spolu také ve Sluhovi dvou pánů v Národním divadle.

Dagmar Kožinová – je autorkou projektu Ženské cykly, který je o ženách, menstruaci a jejích 4 fázích. Projekt prý mj. může ženám pomoci nejen v tom, aby se v sobě lépe vyznaly a pochopily samy sebe, ale aby se v nich lépe vyznali i muži. „Menstruace je stále v naší společnosti tabu. My, ženy, se v sobě nevyznáme, jak se potom mohou vyznat muži v nás? V každé fázi máme jiné zesílené a zeslabené schopnosti. Něco nám jde lépe, něco hůř. Je skvělé, pokud se se svou cykličností naučíme žít. Náš život je více harmonický. Stáváme se lepšími partnerkami, matkami a nakonec můžeme podávat i vyšší výkon. A to vše v souladu se sebou samou,“ vysvětluje Dáša Kožinová.

Témata: František Straka, Martin Donutil, Dagmar Kožinová, Show Jana Krause | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

FTV Prima, spol. s r.o.

Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Kontaktní osoba: Jiří Haramul
Vedoucí komunikace a PR
jiri.haramul@iprima.cz
Obrázek uživatele FTV Prima
Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.Prima digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu.... vice ›
FTV Prima, spol. s r.o.
Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Česká republika
pr@iprima.cz
Tel: +420 266 700 111