Novoroční předsevzetí

Blíží se konec roku a většina lidí má ve zvyku bilancovat a ohlížet se za uplynulými měsíci. Příchod nového roku přímo vybízí k novým začátkům a k novoročním předsevzetím. Jak jste na tom vy? Dáváte si novoroční předsevzetí? Dodržíte je?
Zadavatel: GIT.cz | 19.12.2016 | Finance, ekonomika
ZLATO.cz - zlatá mince a slitky
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Statistické údaje dokazují, že 62% Čechů si každý rok dá nějaké předsevzetí, ovšem s jeho plněním je úspěšný až každý dvanáctý. Čeho se předsevzetí nejčastěji týkají? Na prvním místě lidé řeší svou postavu a jídelníček, ano, lidé nejčastěji do nového roku vstupují s myšlenkou, že začnou hubnout, držet diety nebo alespoň zdravě jíst. Plnění tohoto cíle buď vůbec nikdy nezačne, nebo skončí u prvního lednového víkendu. Lidé si také často zakoupí permanentku do fitnescentra, kam pak vůbec nechodí. Na druhém místě novoročních předsevzetí je přání přestat kouřit nebo pít alkohol. Tady statistiky uvádějí, že se daří 6% kuřáků skutečně svůj zlozvyk odbourat nebo alespoň výrazně omezit. Kuřákům v odvykací kůře nejčastěji pomáhají nikotinové žvýkačky, náplasti nebo pastilky, důležitý je také pitný režim, aby tělo přestalo mít na cigaretu chuť. Třetí příčku nejčastějších novoročních předsevzetí obsadily finance a úspory. Lidé často uvažují o tom, že si začnou šetřit na důchod či na budoucnost. Stále více Čechů začíná ukládat své peníze do investičního zlata, to totiž chrání peníze před inflací. Investiční zlato je navíc dostupné téměř každému, zlaté mince nebo zlaté slitky si lze koupit na splátky a to formou tzv. "zlatého spoření", veškeré bližší informace najdete na zlato.cz. Čtvrtým nejčastějším novoročním předsevzetím je studium cizích jazyků. Lidé by se rádi zdokonalovali v cizí řeči, ale nějak jim na to během roku schází čas a mnohdy i energie. Dnes existuje hned několik mobilních aplikací, které vám s učením pomohou, také je poměrně mnoho jazykových škol, které nabízejí zajímavé lekce a samozřejmě je pro většinu lidí dostupné, zaplatit si konzultace u rodilého mluvčího. Statistické výsledky ukazují, že pokud si lidé zaplatí jazykový kurz, tak na něj většinou docházejí. Ještě se podíváme na páté nejčastější novoroční předsevzetí a to se týká partnerských vztahů. Lidé do nového roku vstupují s nadějí, že si buď najdou nového partnera nebo se v novém roce konečně vyřeší současný vztah, ve kterém nejsou příliš spokojeni. Toto jsou opravdu jen plané řeči, protože nikdy se samo nic nevyřeší, pokud lidé opravdu skutečně nechtějí a něco sami neudělají. Takovéto novoroční předsevzetí se po pár lednových dnech naprosto rozplyne.

Jak to letos máte vy? Dáte si novoroční předsevzetí? Budete pracovat na své postavě, zdravém životním stylu nebo se zaměříte na úspory či sebevzdělávání? Ať už si vyberete cokoliv, důležité je, své plány dotáhnout do cíle! Hodně štěstí!  

Témata: zlato, investiční zlato, investice do zlata, investování do zlata, zlaté cihly, zlaté mince, ryzí zlato, zlaté slitky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498