Rybí bojovník a Žijící dinosaurus

Zadavatel: FTV Prima, spol. s r.o. | 19.12.2013 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Jakuba Vágnera není třeba dlouze představovat. Rybaření pro něho není jenom obyčejným koníčkem – bere ho jako životní styl. Tento dobrodruh a ochránce přírody věnuje všechen svůj čas snaze ulovit největší a nejmonstróznější ryby na světě a už se mu podařilo překonat několik rekordů. Díky tomu, že se to všechno rozhodl dělat před kamerou, máme možnost vidět ho v akci při tom, co dokáže nejlépe. V tomto seriálu o exotickém rybaření si postupně troufne na vskutku výstavní kusy: kolosálního sumce, okouna nilského, obra z Amazonky či sladkovodního rejnoka.

Jakub Vágner je mezinárodní rybářská a televizní celebrita, která na svých cestách objevuje legendární sladkovodní monstra. Uvidíte v premiéře 20. 12. ve 21.05 na Prima ZOOM!

Jakub Vágner, vášnivý rybář a dobrodruh, se vydává na lov bílého jesetera, který se vyskytuje v Britské Kolumbii v Kanadě. Celý tým se vydává na řeku, kde má žít zhruba 3metrový obr, poté plují proti proudu, aby ho mohl Jakub ulovit. Vydávají se více do divočiny a v blízkém ohrožení medvědy usínají ve stanech.

Další den putují k hluboké tůni, kde je vhodné místo k lovu – zde se Jakub pokouší ulovit obrovský exemplář. Po několika hodinách lovu se Jakub doslova lekne, ulovil něco opravdu velkého. Několik hodin bojuje a nevzdává se, je vyčerpaný a ruce má plné puchýřů. Mezitím na břehu bojuje správce s medvědem, který je velmi blízko tábora. Jakub stále pokračuje v boji, po sedmi hodinách nakonec vyhrává, bohužel je však ryba špatně zaseklá a není tak velká, Jakub je zklamaný. Blíží se konec pobytu a expedice se musí navíc zkrátit o dva dny, medvěd je stále nablízku a nehodlá odejít.

Jakub a všichni ostatní tak mají poslední den na chycení obrovského jesetera. Ráno štěstí všem přeje – Jakub chytá toho největšího jesetera expedice, nastává potřebné měření a poté… Dostane královský kousek svobodu?

www.prima-zoom.cz – unikátní on-line magazín: základní info, program, aktuality, fotografie, zajímavé články a ještě něco navíc.

Témata: Jakub Vágner, rybaření | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

FTV Prima, spol. s r.o.

Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Kontaktní osoba: Jiří Haramul
Vedoucí komunikace a PR
jiri.haramul@iprima.cz
Obrázek uživatele FTV Prima
Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.Prima digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu.... vice ›
FTV Prima, spol. s r.o.
Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Česká republika
pr@iprima.cz
Tel: +420 266 700 111