Správa bytů vám umožní pronájem ze strachu a problémů. Co vše o ní potřebujete vědět?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 18.1.2023 | Reality, bydlení

Správa bytů je speciální službou, která je k dispozici komukoliv, kdo pronajímá bytové jednotky. Je jedno jestli jste přímo jejich majitel, investor, developer nebo máte jenom byty svěřené na povel. Správa bytů je k dispozici pro vás i pro všechny vaše potřeby.

Jedná se přitom o specifickou službu, která je do značné míry pro každou nemovitost odlišná a dokáže díky tomu nabídnout pro každého klienta dokonalou kombinaci služeb a vlastností.

Jednoduchá a šitá na míru každému

Správa nemovitostí je službou, která má jako zásadní přednost bezesporu možnost uzpůsobit její obsah a cenu každému klientovi individuálně. Díky tomu na našich stránkách happyhouse-sprava.cz nenajdete ani žádné tabulkové ceny, které by pevně stanovili cenu a rozsah správy pro jednoho či druhého klienta.

Podle potřeb je možnost upravit správu tak, abyste měli všechny potřebné služby neustále k dispozici. Naopak služby, které používat nechcete můžeme jednoduše vyfiltrovat a zcela odstranit. Cena se následně určuje nejen podle rozsahu služeb, ale také podle rozsahu vašeho podnikání jako takového.

Neřešte už běžná rizika

Zásadní rizika, která jsou spojená se správou nemovitostí, jsou vám zajisté jasná. Tím největším jsou hlavně problémy vznikající ze spolupráce s dalšími lidmi. Typicky může správa bytů být skvělou ochranu v případě, kdy se rozhodne klient přestat platit svoje závazky, nebo dokonce poškodí majetek v nemovitosti.

Mimo těchto komplikací se ale můžete vyhnout i celé řadě dalších důležitých problémů. Mezi nimi najdete takové, jako je technické hlídání domů a jeho stavu a také kompletní vedení agenty a účetnictví. Každá služba přitom ušetří kus vašeho času a v součtu se stane pronajímání nemovitostí mnohem jednodušší a bezpečnější.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667