Kamionová doprava bez AdBlue dnes nemůže existovat. Vybavte i vaši společnost kvalitní zásobou!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 18.1.2023 | Auto-moto, logistika

Syntetická močovina pro naftové motory, nebo spíše časté AdBlue, je specifickou sloučeninou, která musí být podle platných norem EU zabudována ve všech vozech na naftové motory v oblasti kamionové dopravy. Důvod je velice jednoduchý, jedná se o ekologickou sloučeninu, která napomáhá efektivitě spalování oproti předchozím možnostem.

Pokud jste tak i vy vlastníkem nebo provozovatelem společnosti, která je závislá na denní činnosti vozů s naftovým pohonem, tak pro vás může být pořízení takové nádrže stoprocentně ideální volbou.

Výběr jenom těch nejlepších nádrží

Nádrže na AdBlue splňují opravdu velké množství bezpečnostních i funkčních standardů, díky kterým se mohou pyšně zařadit hned po boku jinak běžně používaných nádrží na paliva a podobné látky. V našem sortimentu na eurotankdiesel.cz přitom můžete najít jenom to nejlepší, co nám nabídne mezinárodní špička mezi producenty nádrží na AdBlue.

Proč mít dostatečnou zásobu na firmě?

Nebavíme se přitom ani zdaleka o nádržích, které by pojaly malé objemy. Zcela naopak jsou takové nádrže kalibrovány na tisíce litrů, díky čemuž jsou dokonalou volbou právě pro různé společnosti pracující v dopravě a přepravě. Díky tomu jsou tak nádrže na AdBlue kompletně vybaveny vším, co můžete potřebovat pro interní, ale také prodejní potřeby.

Proč byste ale měli schraňovat dostatek AdBlue přímo na firmě? Důvodů můžeme najít celou řadu. Většina z nich se pohybuje v oblasti mnohem jednoduššího organizování cest a spotřeb jednotlivých vozů, AdBlue na firmě přeci bude mít vždy stejnou cenu. Mimo toho ale zrovna AdBlue také v minulosti, a dokonce i v roce 2021 zasáhla nepříjemná situace, kdy kvůli výpadku výroby vůbec nebyla látka dostupná pro maloobchodníky i velkoobchodníky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667