Samolepka na zeď – elegantní a snadná výzdoba

Samolepka na zeď
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.1.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Je to tak snadné. Přilepíte ji za pár minut. Samolepka na stěnu vám rozsvítí místnost zajímavým motivem. Přitom nemusíte malovat celou stěnu, ani tapetovat celý pokoj. Samolepka se umístí na současnou malbu, jen se zvolí vhodná barevná kombinace, aby motiv vynikl. Samolepka na stěnu představuje jednoduchý motivv obrysech a vždy v jedné barvě. Bez obav tak můžete kombinovat barvu malby a samolepky. Můžete zvolit velký rozměr nebo menší podle toho, jak bude v interiéru působit. Samolepka může být v každé místnosti – v kuchyni, v obývacím pokoji, ložnici i dětském pokoji.

Samolepka v podobě zajímavým motivů

Samolepka na stěnu? Pokud jste dříve chtěli nějaké zajímavé motivy, museli jste si koupit tapetu a pokrýt jí celou místnost nebo alespoň jednu stěnu. Anebo si na stěnu přilepit plakát. Ale to bylo vždy hodně barev, které spolu nemusely ladit a váš pokoj vypadal trochu jako plakát do cirkusu. Samolepka je něco jiného. Tím, že je v jedné barvě a motiv vykreslí jen jako obrysy, výborně se dá kombinovat se současnou barvou pokoje. Nemusíte znovu malovat, abyste připravili podklad pro samolepku. Stačí si jen vybrat vhodný odstín. Samolepka na stěnuje bonus pro váš interiér.

Samolepka na zeď v podobě květiny nebo Eiffelovy věže

Jste zahrádkáři? Máte rádi přírodu? Samolepka s rostlinnými motivy a květinami je oblíbená. Dejte si ji na stěnu. Připomene vám přírodu, do které rádi chodíte. Nebo máte doma zvířecího mazlíčka? Samolepka na stěnu nabízí i zvířecí motivy. Nebo rádi cestujete? Je tady samolepka v podobě Eiffelovy věže v Paříži nebo Colossea v Římě. V nabídce je mnoho slavných staveb z celého světa. Připomenete si, kde už jste byli nebo kam byste mohli cestovat. Do kuchyně si můžete dát motiv oblíbeného odpoledního šálku čaje nebo kávy. Samolepka na zeď je jednoduchý a levný způsob, jak si vylepšit vzhled interiéru. 

 

Témata: samolepky na stěnu, samolepka na zeď, samolepka na stěnu, samolepky na ze´d | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300