Revize plynového spotřebiče každý rok

Revize plynového spotřebiče provádějte pravidelně
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.1.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Povinnost provádět revizi plynového spotřebiče nařizuje zákon a je třeba ji provádět jednou ročně autorizovanými revizními techniky. Jedná se nejen o potřebu zajištění bezpečnosti a nutné zlo, ale zároveň i o optimální a úsporné používání plynových spotřebičů.

Když si uvědomíme, že špatně nastavený plynový spotřebič je nejen nebezpečný, ale že udržování plynových spotřebičů v perfektním stavu ušetří nemalé prostředky nejen za spotřebovaný plyn, ale i za následné opravy a rychlejší interval jejich obměny, je pravidelná revize plynových spotřebičů náklad, který se odběrateli plynu velmi rychle vrátí.

Revize spotřebičů předcházejí nepříjemným překvapením

Porucha plynového spotřebiče přináší nejen možný únik plynu a riziko výbuchu, ale pokaždé jde také o podstatné snížení komfortu pro odběratele. Plynový kotel vypoví službu zásadně když je zima. Nemoct si uvařit nebo ohřát užitkovou vodu na mytí, protože nefunguje karma, také pohodlí domova nepřidá. Věnovat se pravidelné údržbě plynových spotřebičů je tak jediná cesta k jejich pohodovému používání.

Revize plynového spotřebiče je nejen jeho kontrola, ale i pečlivé seřízení. Právě díky němu využijete každý krychlový metr zemního plynu, za který zaplatíte svému dodavateli.

Revize plynového spotřebiče i jeho oprava

Naši servisní technici jsou zkušení plynaři, kteří jsou připraveni provést nejen revizi samotnou a seřízení, ale dovedou najít většinu poruch ještě před tím, než se stihnou projevit. Na ty nejčastější jsou navíc připraveni a vozí s sebou často používané náhradní součástky.

Revize plynového spotřebiče od nás není jen zákonná povinnost, ale především jediná cesta k opravdu pohodovému používání karmy, plynového sporáku anebo plynového kotle. Přesvědčte se o tom i vy. Zavolejte nám.

 

Témata: revize plynových spotřebičů, revize plynového spotřebiče, servis plynových spotřebičů, karma, moratop | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300