Úhelníky – kvalitní spojovací materiál, který nezklame

Úhelníky – kvalitní spojovací materiál
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.11.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Jak spojit dokonale místa, která mají odolat vysokému zatížení? Co zvolit, aby dlouhá životnost byla zaručena? Tesaři, truhláři i nábytkáři používají jednoduché řešení. Úhelníky! Jedná se o základní spojovací materiál, který opravdu mnoho vydrží. Úhelníky se používají především u těch spojů, u kterých je nutné, aby odolaly většímu zatížení. Díky úhelníkům lze zpevňovat a kotvit dřevěné prvky a jedná se tak o základní spojovací materiál. Na výrobu odolných úhelníků se využívá kvalitní ocel a pro povrchovou úpravu se používá ještě zinku. Díky tomu je opravdu zaručena vysoká pevnost, odolnost i dlouhá trvanlivost. Zkrátka a dobře, na úhelníky se můžete spolehnout!

Úhelníky ovšem neužívají jenom profesionálové, ale i amatérští kutilové. Jsou totiž jednoduše k sehnání a za přijatelnou cenu. Úhelníky se vyrábí v několika variantách, a to nejen dle žádaného tvaru spoje. Vybírat lze také podle plánovaného zatížení, které mají úhelníky udržet. Například u společnosti Technimat  s.r.o. naleznete v nabídce nejen ty nejmenší drobné úhelníky, které jsou velmi nenápadné a určené především pro výrobu nábytku, ale také velké a masivní kousky, které dokonale spojí těžké prvky například u dřevostaveb. Výběr je zkrátka zaručen.

Kromě široké nabídky různých velikostí, neuvěřitelné kvality a pevnosti i přijatelné ceny, mají úhelníky další výhodu. Jakou? Jejich použití je velice snadné a rychlé! Pracovat s nimi tak zvládne opravdu každý, i kutil začátečník. Pokud si nejste jistí s tím, jakou velikost zvolit, či jestli můžete úhelník ve Vašem případě vůbec použít, zeptejte se profesionálů například ze společnosti Technimat s.r.o. Ti Vám nejenom poradí, ale zajistí také dodávku těch správných úhelníků, které potřebujete. Tak na to ještě čekáte? Ulehčete si práci i Vy!

Témata: úhelníky, úhelník, kovovýroba | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300