Nápaditá svatební oznámení? A proč ne?

Nápaditá svatební oznámení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.11.2015 | Politika, společnost

Praha (Pressweb) - Chystáte svatbu a přemýšlíte nad tím, jak se poperete s tvorbou a rozesíláním svatebních oznámení? Chcete něco nápaditého, elegantního a přesto za dobrou cenu? Myslíte si, že tato kombinace není reálná. Ale to víte, že je a ještě k ní můžete dostat něco navíc, například v podobě kompletace, se kterou si nemusíte dělat starosti! Oslovte společnost Pamas Bohemia Uherský Brod s. r. o., která se zabývá výrobou luxusních i cenově přijatelných svatebních oznámení. S nimi bude příprava na svatbu hračka, to Vám garantujeme.

Pracovníci se společnosti Pamas Bohemia si pro Vás připravili opravdu rozsáhlou nabídku svatebních oznámení. Jsou navrhnuta přímo pro Vás a tak věřte, že si určitě vyberete. Sám majitel společnosti na toto konto dodává: Svatební oznámení zpracováváme tak, aby vyhovovala všem zákazníkům, co se týká kvality i ceny. Naší prioritou je zaujmout nenáročného zákazníka, ale i toho nejnáročnějšího. Proto v široké nabídce najdete mnoho krásných detailů, které k svatbě nerozlučně patří.“ Na co se tedy můžete například těšit? Nejen na vysokou kvalitu tisku a designu, exkluzivní druhy papíru či precizní zpracování, ale také na dokonalé detaily v podobě lepených srdíček, prstýnků ve zlatém provedení, saténových mašliček, květinek a mnoho detailů. Nejoblíbenější je například jemný a dokonale propracovaný perleťový slepotisk. Na svatební oznámení si taktéž můžete nechat natisknout text dle Vašeho přání.

Jak již bylo zmíněno na začátku, společnost Pamas Bohemia Uherský Brod s. r. o. dodává svatební oznámení ve zkompletovaném stavu a Vy si můžete tento úkol z celého listu zvesela odškrtnout.  A z jakých kategorií můžete vybírat? Pro náročné zákazníky jsou připravené novinky roku 2015 či luxusní svatební oznámení, milovníky jednoduchosti zaujmou elegantní svatební oznámení, a pokud potřebujete zkrátka něco levného a přesto vkusného, podívejte se na kategorii super cena. U Pamas Bohemia si prostě vyberete!

Témata: svatební oznámení, luxusní svatební oznámení, svatební přání | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300