Pronájem serveru je moderní způsob péče o data

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.10.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Máte starosti se svými IT pracovníky? Chtějí vyšší plat a lepší vybavení? Musíte pořád myslet na nové servery a další vymoženosti, které vás stojí velké peníze? Zkuste něco moderního -  pronájem serveru. Právě nejvýkonnější najdete ve speciálních datacentrech. Pronájem serveru má více variant. Může jít o dedikované servery, managed servery či virtuální servery. Managed servery jsou určeny výhradně vaší firmě, nikdo jiný už datový prostor využívat nemůže. Nevýhodu je, že pronájem platíte i tehdy, když využíváme jen minimum kapacity. Zato však využíváte služeb datového střediska, servisu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a také jeho energetických záloh.

Server hosting pasuje pro velké i malé firmy

Pronájem serveru neboli server hosting může být i ve formě virtuálních serverů. Na rozdíl od managed serverů či dedikovaných serverů virtuální server sdílí více uživatelů, ale mají v něm oddělený datový prostor. Tento server hosting využívají spíše menší firmy, které by plně nevyužily výkonný server a zbytečně by platily za pronájem. Stejně jako u jiných pronájmů se nemusí starat o hardware, odborní pracovníci jim instalují operační systémy, další programy a aplikace, a starají se i o jejich aktualizaci. Nevýhodou je, že virtuální server není tak bezpečný jako managed či dedikované servery.

Využijte pronájem serveru v bezpečném datacentru

Server hosting dnes zajišťují vysoce výkonná a spolehlivá datová centra. Například firma VS hosting disponuje jedním z nejmodernějších center ve střední Evropě. Na ploše 1500 metrů čtverečných má jejich ServerPark kapacitu až 8 000 serverů, objekty zahrnují moderní chladicí jednotky a energetickou infrastrukturu. Středisko má vždy zdvojené zařízení - UPS baterie, generátory a vlastní trafostanici. Server hosting v takovém zařízení představuje naprostou jistotu, že vaše data budou v bezpečí a vždy přístupná. Jsou chráněni i proti vnějšímu fyzickému útoku. Objekt má železobetonové zdi, pancéřované dveře a čipový systém pro vstup návštěvníků.

 

Témata: server hosting, pronájem serverů, servery, datové centrum, serverové řešení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300