Koupě nebo pronájem lešení?

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.10.2017 | Služby

Praha (Pressweb) -Už se konečně pouštíte do větší stavby a potřebujete lešení? Máte dvě možnosti – koupit si ho nebo si zařídit pronájem lešení. Každé řešení má své výhody a nevýhody. Pokud si koupíte nové lešení, máte jistotu, že bude vše fungovat, jak má. Stačí koupit základní konstrukci a podlážky, a později dokupovat díly podle potřeby. Přestože se dá dobře rozložit na jednotlivé díly, vždy musíte počítat s prostorem pro uskladnění. Například lešení Haki může být stabilní nebo pojízdné. Snadno se montuje i demontuje, a umožňuje vyhnout se balkonům. Je vhodné na fasády, opravy střech, natěračské a montážní práce.

Lešení Haki může být i pojízdné

Lešení Haki se skládá ze sloupků, příčníků, podélníků, zábradlí, podlážky, patky a také z ocelových lan, které ztužují celou konstrukci. Výrobce je stále doplňuje o nové dílce, které umožňují větší univerzálnost použití. Lze jej postavit jako prostorové, řadové a vysunuté. Pojízdné lešení má kolečka, s nimiž lze snadno celé lešení posunovat kolem objektu. Základní pole lešení Haki má rozměry 1,25 x 3,05 metru a výška patra je 2,04 metru. Celá konstrukce s díly a podlážkami se prodává po sadách. Například minisada má pohledovou plochu 100 metrů čtverečných, 4 pole a 4 podlaží.

Pronájem lešení se vyplatí při jednorázových akcích

Pronájem lešení je výhodný tehdy, když nemáte prostor pro jeho uložení, nebo je potřebujete jen občas. Například firma Promal z Jílového u Prahy lešení Haki vyrábí i pronajímá. Při pronájmu si vyberte tolik dílů, které opravdu potřebujete. Konstrukci je možné postavit až do výše 35 metrů. Pokud bude pro vás výhodné mít pojízdné lešení, Promal je opatří pojezdovými kolečky. Haki disponuje i atypickými díly, které se uplatní u složitých objektů. Pronájem lešení zahrnuje i odbornou montáž či demontáž, firma všechny díly přiveze až na určené místo. 

 

Témata: lešení, pronájem lešení, půjčovna lešení, lešení Haki | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300