Moderní datacentrum sloužící jako uložiště dat

Moderní datacentrum vaše uložiště dat
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.10.2016 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Nároky na kvalitní uložiště dat mají stále vzrůstající charakter. Každý v současné době vyžaduje kvalitní, bezpečné a špičkové služby v této oblasti, jež vám nesplní jen tak obyčejný hosting. Zaměřte se na profesionální a prvotřídní datacentrum, které patří k nejmodernějším ve střední Evropě.

Mít svá data v bezpečí a dostupná 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. To je bezpochyby požadavek každého provozovatele internetového portálu nebo libovolného serverového řešení. Chcete-li v tomto ohledu docílit nadstandardních hodnot a bezkonkurenčního zázemí, padne volba na datacentrum společnosti VSHosting.

Proč právě uložiště dat od VSHosting?

Důvod je velice prozaický. Datové centrum pro 8 000 serverů splňuje technologické požadavky TIER IV a dbá na opravdu vysoké zabezpečení.

Investujte do hostingu, jehož datacentrum je opatřeno zdvojenými UPS, generátory a dalšími energetickými prvky zajišťujícími nepřetržitý přísun elektřiny i při dlouhodobém výpadku. Model s vysokou konektivitou, o níž se starají čtyři nezávislé optické trasy prezentující neomezený přenos dat.

Uložiště dat se zdvojeným chlazením, vysokou efektivitou a propracovaným bezpečnostním systémem. Ten tvoří nejenom železobetonové zdi, ale také čipový systém, pancéřové dveře a kamerový systém.

Datacentrum VSHosting nabízí vysoký komfort.

  • Platby za reálnou spotřebu
  • Racky s příkonem až 8kW
  • Dostupnost montážního a spotřebního materiálu

Datacentrum, jemuž nelze cokoliv vytknout

Dopřejte si vysoký komfort prostředí datacentra a realizujte vlastní řešení na profesionální úrovni. Vydejte se cestou nejmodernějšího datového centra ve střední Evropě, jehož realizátorem je společnost VSHosting. Odborník na novodobé technologie, u něhož se vám dostane špičkového servisního zázemí a nízkých cen.

 

Témata: dedikovaný server, server hosting, hosting, managed server, datacentrum | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300