Svatební oznámení vybírejte s rozmyslem

Svatební oznámení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 19.10.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Už jste začali s přípravami na svatbu? Vybrali jste místo i datum a rozmýšlíte, koho pozvat? A co svatební oznámení, nezapomněli jste na něj? V průběhu příprav se někdy opomene, že tuto slavnostní událost v životě dvou lidí je třeba také oznámit ostatním. Je to součástí zvyklostí v našem kulturním regionu. A je jedno, zda půjde o malou, komorní svatbu nebo  velkou slavnost pro široké příbuzenstvo. Svatební oznámení je nedílnou součástí svatební ceremonie, stejně jako výběr hudebního doprovodu, oblečení, květinové výzdoby. Do svatebních zvyklostí patří i svatební přání.

Vaši přátelé ocení originální svatební oznámení

Svatební oznámení je psané sdělení na ozdobném papíru, které oznamuje, kdo vstupuje do svazku manželského, kdy a kde bude svatba, případně svatební hostina. Svatební oznámení také obsahuje nějaký verš či motto, kterým budoucí manželé vyjadřují své důvody, proč chtějí spolu žít.  Doručuje se poštou nebo osobně. Svatební agentury mají širokou nabídku druhů písem, papíru i tisku pro originální svatební oznámení. Někdy je svatební oznámení jako umělecké dílo. Využívají se staré nebo nejmodernější technologie tisku, například termografie, horká ražba, slepotisk a digitální tisk. Stejně ozdobné může být i svatební přání.

Nezapomeňte poslat také svatební přání

Svatební přání je reakcí na svatební oznámení. Rozesílají je ti, kteří obdrželi osobně nebo poštou svatební oznámení. Je pravidlem, že svatební přání je většinou gratulací k významnému životnímu kroku, důvěrní přátelé mohou dodat novomanželům něco osobního. Svatební přání se doručuje tak, aby jej novomanželé obdrželi až po obřadu. Svatební přání stejně jako svatební oznámení může být inspirováno milostnými básněmi či nějakou událostí ze života novomanželů. Časté jsou vlastní verše hostů, ale v případě malých zkušeností je lepší si vzít na pomoc už prověřené verše. Často je nabízejí samy svatební agentury.&

Témata: svatební oznámení, svatební přání, svatba, svatební menu | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300