Skvělá nabídka pro obchodníky s bitcoiny ve společnosti MinersCenter

Zadavatel: Marketwired, LP. | 19.10.2015 | Finance, ekonomika

WILMINGTON, DEMiners Center Inc. (www.minerscenter.com), Delawerský obchodník s kryptoměnou dnes oznámil nabídku pro prodejce s bitcoiny s odhalením nové investiční politiky a přání v oblasti kryptoměny. Společnost spustila průlomovou nabídku na obchodování s bitcoiny, a to se zachováním nákupní sazby o 10 % vyšší, než je oficiální sazba na trhu.

Nabídka byla rozběhnuta bez časového omezení, ačkoli společnost vysvětlila, že podle její politiky a cílených kapacit je pravděpodobné, že nabídka bude bez předchozího oznámení stažena ve chvíli, kdy bude dosažen prodejní cíl.

Společnost Miners Center Inc. byla založena v červenci roku 2014 bývalým bankovním odborníkem Emilianem Toureyem, který v technologii uviděl příležitost a budoucnost vývoje na finančních trzích při současném vzkvétání kryptoměny. „To se nakonec stane hlavním proudem v rámci finančního systému a nejsme od tohoto bodu daleko; je to jen otázka několika let,“ prohlásil Emilian Tourey, generální ředitel společnosti.

Společnost začala jako umírněný kupující kryptoměny a investor do kryptoměny a velkou obchodní příležitost v centru svého obchodního rozvoje viděla až doposud ve vzniku alternativních měnových trhů, avšak bez rizika uvedení do nejistoty.

Společnost MinersCenter vede jednání, aby se stala první bitcoinovou směnárnou, která bude sloužit pro několik hlavních on-line prodejců spotřebního zboží, kteří se nyní přiklánějí k přijetí bitcoinu. Kromě těchto prodejců jsou jednání blízko podpisu smlouvy s důležitým on-line kasinem, které také chce bitcoin zavést pro své služby.

V rámci těchto snah vypracovala společnost MinersCenter nákupní strategii, jejímž cílem je sdružovat všechny prodávající, kteří chtějí využít nejnovější nabídku společnosti a kteří jsou ochotni prodávat své bitcoiny v nejlepších obchodech dostupných na trhu.

Všechny podrobnosti týkající se nabídky společnosti a další informace spolu s kontaktními údaji na prodejní tým jsou k dispozici na webových stránkách: www.minerscenter.com

Jméno: Emilian Tourey
Telefon: (315) 245-8179 
E-mail: emilian@minerscenter.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com