Společnosti OSF Global Services a Scandesign Media A/S vytvořily strategickou alianci v oblasti e-commerce

V rámci globální komerční aliance činí OSF ze společnosti Scandesign Media svého partnera Authorized Integration Partner
Zadavatel: Marketwired, LP. | 19.10.2015 | Telekomunikace, IT

QUEBEC CITY, QCPoskytovatel IT služeb pro e-komerci Společnost OSF Global Services dnes oznámila svoje nové partnerství se společností působící v oblasti designu a IT, společností Scandesign Media A/S, v rámci kterého budou součástí nově vytvořené aliance OSF Global Commerce Alliance.

Společnost Scandesign Media se sídlem v Kodani disponuje zkušenostmi v oblasti plánování, vývoje a podpory komplexních e-commerce platforem pro střední a velké mezinárodní podniky. OSF Global Services působí jako poradce a integrátor předních e-commerce platforem.

V rámci aliance si budou partneři poskytovat služby a marketingovou podporu. OSF využije odbornosti společnosti Scandesign Media v oblasti projektového řízení e-commerce a obchodní analýzy. Oplátkou bude společnost Scandesign Media využívat výhod odbornosti společnosti OSF v oblasti zajištění zdrojů pro projekty, implementace a integrace e-commerce.

Partneři budou spolupracovat i v oblasti marketingu a věnovat se společným marketingovým kampaním a akcím. Společnost OSF se bude na společnost Scandesign Media také spoléhat jako na partnera Authorized Integration Partner, který bude v jednotlivých případech zajišťovat podporu implementace e-commerce.

V rámci společného úsilí začnou působit v Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku.

O společnosti OSF Global Services
Za více než deset let si společnost OSF Global Services získala postavení důvěryhodného poradce v oblasti cloudových technologií a integrátora technologií, který umožňuje společnostem dosahovat úspěchu při řešení nejzávažnějších úkolů rychle se měnícího světového obchodního prostředí. Díky odbornosti v oblasti vývoje cloudových a mobilních aplikací, podnikových řešením CRM, špičkovým platformám e-commerce a integrovaným řešením správy obsahu úzce spolupracujeme s pracovníky klientů, abychom pochopili jejich obchodní požadavky, vyvinuli na míru šité technologie a bezproblémově je integrovali s kriticky důležitými aplikacemi. Máte-li zájem o další informace o službách a odbornosti společnosti nebo chcete-li hovořit s odborníkem na řešení, navštivte prosím www.osf-global.com.

Všechny ochranné známky a obchodní názvy zde uvedené jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontakt:
OSF Global Services
pr@osf-global.com
1-(888)-548-4344

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com